Infektologická ambulancia MUDr. Igor Štúr

januska1905
13. máj 2022

Ahojte. Neviete ci sa musim objednat na vysetrenie alebo staci prist rano? Posiela ma gynekolog a vraj ma nemusi zobrat? Neviete?

snehulak77
13. máj 2022

@januska1905 ahoj, ja som tam volala, povedala som mu, že ma posiela gynekológ a on, že príďte hneď. Tak skus zavolať

januska1905
autor
13. máj 2022

@snehulak77 to fakt? A koľko si čakala, či tá bral hneď? Aj sa pýtal prečo tam ideš cez fon?

snehulak77
13. máj 2022

@januska1905 zobral ma v podstate hneď, ani tam nikoho nemal. Zobral si papiere dovnútra a vonku mi prišiel oznámiť ako co. Len ja som mala iba na roxoplazmu hodnoty zvýšené, tak mi iba vysvetlil, že z čoho to môže byť a upokojil ma, že to vyzerá byt všetko oka. V PC mal zložku môjho brata spred 15 rokov (vtedy mu zachránil život), tak hovoril, že to môžem mať, že sme sa kúpali v nejakej nie čistej rieke. On mal leptospirozu a ja som mohla chytiť toxo a nemuselo sa to prejaviť. Na chodbe nikto nebol, preto mi to hovoril tam. Ak by tam niekto bol, tak ma asi zavolá dnu. V telefóne sa pýtal, čo napísala gynekologicka, prečo ma posiela. On je taky dosť svojský, ale odborník.

januska1905
autor
13. máj 2022

@snehulak77 no aj ja mám na toxo jednu hodnotu zvýšenú, myslím že to bude rýchlo vyriešené... No som zvedavá, budem volať buď.tyzden. vďaka🙏

teresagalova
12. mar 2023

@januska1905 ja som tam bola v piatok a nezobral má povedal že okres Čadca patrí pod Martin tiež ho zháňam

januska1905
autor
12. mar 2023

@teresagalova áno, mne to tam tiež opindal ale nakoniec ma zobral. Nikoho tam nemal a mne v podstate nič nebolo. Ohundral ale zobral. Tiež som myslela že pôjdem do MT ale skúsila som a mala som šťastie💁