Kam na kontrolu s nožičkami v Žiline?

daniela87sk
13. okt 2020

Maminky kam sa máme objednať na kontrolu s nozickami v 3m? Presťahovali sme sa sem a predtým sme boli inde na kontrole.

nika82
13. okt 2020

ale najlepsie bude ked sa spytas v skupine Zilina

ivapiva11
14. okt 2020

pediatricka ortopedia v nemocnici v Ziline dr. Hartel, alebo dr. Popluhar. Tak ako pisu vyssie.

nika82
14. okt 2020

@ivapiva11 len termín az o rok

ivapiva11
15. okt 2020

U DOKTRORA HARTELA SU AJ SKOR TERMINY, DR. POPLUHAR JE VACSINOU VYBOOKOVANY, ALE TIE ORDINACIE SU HNED VEDLA SEBA A PRIECHODZIE, TI LEKARI SU V PODSTATE ROVNAKI TAM AJ TAM. JE TO JEDNO . JA SOM TIEZ U DR. POPLUHARA NASLA TERMIN AZ BUDUCI APRIL, KED SOM HLADALA V LETE A U DR. HARTELA SOM NASLA V SEPTEMBRI A BOL TAM LEKAR, KTORY BOL PREDTYM U DR. POPLUHARA. https://www.objednatvysetrenie.sk/objednavka-vy.... ALEBO SI TAM SKUSTE ZAVOLAT, MOZNO VAS NIEKDE "PICHNU", KED MATE MALE BABATKO....MOZNO SA AJ NIECO UVOLNI.....DRZIM PALCE.

nini1010
15. okt 2020

Budova nemocnice kde su pediatri (hned oproti velkej hlavnej budove taka mala,nizka budova a je v nej aj lekaren).Vojdes popri lekarnni dnu a hned na prizemi.

nini1010
15. okt 2020

Inak byva tam tak 300 ludi ale ide to velmi rychlo lebo beru dnu aj po 5-6.Ako na pase 😁 Oplati sa tam.byt aj o pol hodku skor a ides skoro,zapisuje sa a potom beru podla poradia.

ivapiva11
15. okt 2020

@nini1010 áno to je pravda, úplne som zabudla že aj takto sa da objednať, len treba prísť skoro ráno

nini1010
15. okt 2020

@ivapiva11 Nieee,tam maju presne dni v tyzdni kedy robia sono,to pediatri povedia kedy a zacina to bud o 13,alebo 12,nepamatam presne.Myslim ze o 13.Ked sme prisli okolo stfrt na 1 tak sme boli akolo 4-5miesta zapisani.