Kde kúpim spoločenské šaty v Žiline alebo v Martine?

diaura
3. aug 2022

Ahojte neviete kde v ZA (okrem mirage a auparku) alebo v MT by som zohnala spolocenske saty tak max do 70-80€.. Kludne to môžu byť aj menšie obchodiky alebo aj číňan len neviem kde presnejšie mám takéto obchody hľadať.

Ďakujem pekný vecer

lilope
3. aug 2022

@diaura vidím, že ti tu nikto neodpovedal, tak skúsim. Matmazel na národnej ulici vpravo keď ideš smerom k Mirage, menšiu pobočku by mali mať aj v Maxe. Alebo v uličke pred cestovkou Turancar vpravo keď ideš smer Aupark, oproti je nejaká reštika, neviem názov. Alebo skús aj nejaký svadobný salón, mávajú aj spoločenské šaty ale za akú sumu, netuším. Treba pochodiť.

lilope
3. aug 2022

@diaura tá ulička pred cestovkou je vlastne Horný Val a je to niekde tu, ak to ešte nezrušili, kupovala som tam pár rokov dozadu. Tu v týchto miestach.

diaura
autor
4. aug 2022

@lilope jej ďakujem za námahu, a tuším kde to je zajtra tam vybehnem pozrieť vďaka

lilope
4. aug 2022

@diaura nie je za čo, treba vyskúšať ak to ešte funguje, tiež som tam bola pár rokov dozadu, ale mali tam vtedy pekný výber. 🙂

diaura
autor
4. aug 2022

@lilope skúsim. Lebo MT mam pobehaný ale výber žiadny a ak áno tak ceny od 100+ čo je mi dať veľa 🙂