Mamička na kočíkovanie v Žiline

11. aug 2022

Ahojte najde sa mamicka v Ziline na kocikovanie ? Idealne v okoli Vlciniec. Nedavno sa nam narodilo babo a ja tu nemam poriadne nikoho s kym pokecat o babatkovsky zalezitostiach(ale kludne aj o inych), tak skusam takouto formou najst niekoho...Nejake info o mne : vek 32 rokov, zamestnanie pred MD - programator, zaujmy - rada cestujem a spim 😃...Ak by mala niektora zaujem piste spravu, rada sa zoznamim, a pokecam .

lenkaspalka
12. aug 2022

Ahoj síce nie som z vlčiniec ale z Bánovej, lae tiež mám 32 a 2 a pol mesačného krpca. Tak niekedy môžeme ísť spolu kočíkovať ak chceš. Viem prísť aj na vlky. Ak chceš napíš mi 😊

exotka444
12. aug 2022

Ja som z Vlčince. Tak niekedy môžme ísť mám ročnú a dva a pol ročnu. Síce asi moc nepokocikujeme nakoľko dieťa mi v kocari neposedi ale niekde na ihrisko možno na chvíľku 🙂

rakso
13. aug 2022

Ahoj, ja som z Vlčiniec. Mám 30 a tiež rada cestujem a rada spím 😂 teraz teda ale posledné 4 mesiace už nestíham ani jedno a venujem sa dcérke. Napíš a vybehneme na kávu Napolceste 😉

lenkatroj
15. aug 2022

Ahoj, ja sice uz nekocikujem (deti maju 2.5 a 4.5 roka a chodia do skolky a ja robim z domu), ale tiez som z Vlciniec, mam 34 a som programatorka. Tak mozeme niekedy pokecat nielen o babatkovskych zalezitostiach (no kludne aj o tych) ;) volam to potrava pre mozog (aj ked taketo "vyssie" potreby ma clovek az po naplneni tych spankovych, co pri babatku nebyva jednoduche).

sun_shine_2020
15. aug 2022

ahoj, aj ja som z Vlciniec, rada pojdem s niekym kocikovat a pokecat 🙂