Medmedical Oščadnica - skúsenosti

stanislav183
16. feb 2022

Dobrý deň,chcem sa informovať či má niekto s touto klinikou skúsenosti,aká je kvalita lekárov,ceny služieb atď.

evamarek77
16. feb 2022

@stanislav183 chodím tam od začiatku,ako otvorili. Najskôr je vstupné vyšetrenie na internom, stálo 25e. Potom ťa odošlú kam bude nutné. Chodím na neurológiu - vyšetrenie 30e. Vybrala som 20 infúzií po 13.50e kus. Teraz mi predpísali 2x magnetickú rezonanciu,a rehabilitácie. Rehabilitácie sú aj u nich,za poplatok. No na rehabilitáciu idem do Čadce k MUDr.Križkovej tá je veľmi šikovná, vždy mi pomohla,keď sa dalo.
Som spokojná, objednajú ťa, nemusíš čakať, rýchlo sa vybavíš. Lekári sú profesionáli, empatický, skutočne sa snažia. Personál tiež milý, ochotný, žiaden problém. Akurát tie poplatky 😉😂
Zameriavajú sa aj na COVID pacientov, čo je v tejto dobe fajn.
Je tam ortopédia, interné, neurológia, gynekológia, urológia, psychiatria,chirurgia, RTG, denný stacionár.... myslím, že je tam už aj obvodný lekár.

janai1
16. feb 2022

@stanislav183 chodím tam na USG, p. doktor Ghaedi je profík, všetko vysvetlí, ukáže. Som poistená v Union a maju s nimi zmluvu tak za vyšetrenie nič neplatím. Za objednanie je poplatok 10€, ale zas ten čas vždy dodržia.

stanislav183
autor
19. mar 2022

Su tam dobri lekari na Urologii?Hladam dobreho urologa pretoze v Cadci isiel skuseny urolog na dochodok.