Nastrelenie náušníc - Žilina a okolie

may555
13. jan 2021

Ahojte, prosim vas, viete odporucit kde by sa v ramci ZA a blizkeho okolia dalo dat dietatu nastrelit nausnice? Nejaka overena kozmeticka, ci zlatnictvo..dakujem🙂

danka1611
13. jan 2021

@may555 Ahoj ja som bola tu a veľmi spokojná. Veľmi milá pani to robí.
http://www.emsperky.sk/content/17-nastrelovanie...

magdal1
10. máj 2021

Prosím koľko stojí samotné nastrelenie, plus náušnice, mám dcéry v puberte a obe si chcú dať prepichnúť uši, ako bábätka nemali, tak hľadám možnosti. V emsperky to ešte robia? Prípadne ďalšie vhodné návrhy pre staršie deti 🙂 ďakujem. Samozrejme hľadám v meste Žilina. vďaka

danka1611
10. máj 2021

@magdal1 my sme pred cca 3 rokmi platili nastrelenie plus náušnice 25€. Tak neviem koľko to bude teraz.

magdal1
10. máj 2021

@danka1611 ďakujem

magdal1
12. máj 2021

ahojte, tak dnes som bola v http://www.emsperky.sk/ a dala som dcéram 13 a 11 ročným nastreliť náušničky, ako bábätka nemali prepichnuté ušká, prístup pani veľmi milý, rýchle, hladko, čisto , odporúčam, poplatok aktuálne 25 až 35 eur aj s náušnicami.

karin98754564
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medea8
23. aug 2022

Doplním k tejto téme našu skúsenosť... bohužiaľ negatívnu... Nastrelovanie sme absolvovali v emsperky v Žiline za naozaj prehnanú cenu 50 eur s tým že som podľa odporúčania čakala že všetko bude ok.. panie to robili dve a naraz čo bolo super ale nastrelili náušnice zle... Pritom malá 5 ročná sa ani nepohla... jedna náušnica je posunutá o 2 MM od hlavy a je aj vyššie... Keďže nie sme zo Žiliny a úplne hneď som to nespozorovala písala som niekoľko mailov že to chcem opraviť a ako mám postupovať... No bohužiaľ nik mi neodpisal pričom mailom som komunikovala aj predtým... A telefón mi tiež nezdvihli... Veľmi ma to nahnevalo a preto vám tu nastrelovanie neodporúčam!

may555
autor
26. aug 2022

@medea8 to ma mrzi, ja ked som to riesila pred dvomi rokmi, ani meviem ci som to davala robit v emsperky, ale asi ano ak to je take zlatnictvo na hornom namesti (nie som povodom zilincanka, tak sa az tak neorientujem) tak to prebehlo OK, ale zaskocila ma trochu ta cena..vtedy som platila 30€, co sa mi teda zda dost za taky jednoduchy a rychly ukon...ked to je teraz za 50 tak to uz aj nausnice pre deti mam pocit ze su len pre bohatych 😂 nemam slov..na druhej strane chapem cenu z pohladu podniku, ale pre mamicku na materskej co chce dat len nausnice dietatu nastrelit teda sialena suma

medea8
27. aug 2022

@may555 áno kedysi mali cenu taký teraz 50 e..pritom hodnota náušníc je pár eur... Max 10... Horší je prístup keď to urobia nekvalitne... A ešte ma presviedčali že je to ok... No každopádne len som sa chcela podeliť k negatívne skúsenosti aby si to každý ak tak zvážil...