Neurológ v Žiline

prechadzka
5. apr 2021

Ahojte sestra potrebuje surne neurologa.Obvodna lekarka je salamistka vraj neurologa si ma najst sama...Ako sa postupuje? Pocula som.o moznosti volat na VUC kde Vam pridelia dr podla spadu?Vtedy Vas dr.musi vziat?Vdaka 🙏lebo tu clovek nicoho nedosiahne beznym sposobom🙈

pavicek
5. apr 2021

Popozerať neurológa v ZA a keď vás všetci odmietnu ( veľa pacientov,atď....) tak ísť na VUC a oni vám nájdu ku ktorému patríte a vás rovno objednajú a ten vas musí zobrať.
Vlastná skúsenosť.

prechadzka
autor
5. apr 2021

@pavicek dakujem.velmi pekne ⚘⚘⚘

hettinka
5. apr 2021

@prechadzka v Žiline veľký problém. Moja mama nakoniec šla do RK k pani doktorke Šaffovej. V ZA bola u takej starej, čo ju ani nevysetrila poriadne a ani jej nič nedala.

miskakyska
5. apr 2021

neurogičku Ti neodporučí žiadny obvodny,to nieje v jeho kompetencii,ako kedysi...
@hettinka u tej bol aj manžel 0 bodov...ja som bola v Ružomberku..100 a 1
objednaná na čas,vzala ma ešte skor...do kelu,jak je možne,že tam to ide a v Za horory s neurogiami ..bola si s nou spokojná?..ja áno...ale frľú ludia aj na ňu

hettinka
5. apr 2021

@miskakyska moja mama aj 2 kamošky boli v tom RK spokojné ... no len treba cestovať a platí sa, ale nič hrozné. ja si tiež pomaly všetkých odborníkov platím. Take "úžasné" zdravotníctvo máme, doktori starci nad hrobom (moj obvoďák má skoro 90 rokov!) a mladí nám utekajú, alebo podnikajú.

miskakyska
5. apr 2021

@hettinka ja som bola s vysledkom magnetickej rezonancie a neplatila som nič...

prechadzka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prechadzka
autor
5. apr 2021

@hettinka si to vystihla.Pozriem ten Rk lebo ona uz vyse mesiaca trpi neotoci hlavou

prechadzka
autor
5. apr 2021

@miskakyska prosim ta ten Rk si kde presne bola?Dakujem ⚘⚘⚘

miskakyska
5. apr 2021

@prechadzka u tej Saffovej,ako
@hettinka
len sa treba telefonicky objednať 🙂 do dvoch - troch tyždnov dá termín..teda,ak sa u nej niečo nezmenilo,lebo ja som bola u nej pred coronou..ale zlatá je..aj sestrička..normálne sa mi od nich nechcelo ísť domov 😀 ukecané obidve

hettinka
5. apr 2021

@prechadzka nech nemusíš googlit číslo 0917 890 405

sofinka07
5. apr 2021

Pri nemocnici v za je nová neurologicka rechtorikova sa volá 421 41 4510431

miskakyska
5. apr 2021

@sofinka07 v tom briežku,ešte pred vstupom po lavej strane?...🙂 to je asi súkromníčka,či?

prechadzka
autor
5. apr 2021

@hettinka zlata si .Velmi pekne dakujem

prechadzka
autor
5. apr 2021

@sofinka07 dakujem⚘⚘⚘

miskakyska
28. apr 2021

@sofinka07 ahoj...prosim Ta s tou Rechtoríkovou máš aké skúsenosti? aké sú k nej čakacie doby prosím Ta?..dakujem veľmi pekne

anonymka11
28. apr 2021

@sofinka07 aj mňa by toto zaujímalo prosím ta aká je čakacia doba?

sofinka07
28. apr 2021

@anonymka11 brat k nej chodí že je v pohode
Koľko sa momentálne čaká netuším treba si tam zavolať,

111blanka
28. apr 2021

@miskakyska je sikovna

miskakyska
28. apr 2021

@111blanka dakujem velmi pekne...🙂

miskakyska
6. máj 2021

@111blanka kočky moje milé...muž tam bežal osobne hned na druhy den..objednala ho na júl...ale nie na vyšetrenie,ale aby sa v ten den prišiel "pokúsiť" objednať...tu už človek nevie,či sa má smiať,alebo plakať...je zúfaly...dnes bol u súkromničky Karašinskej,tam ho otočili medzi dverami,že neberú už nikoho má ísť tam kde bol naposledy...a tam kde bol naposledy pred 4 rokmi je už vyradený,takže nepatrí ani tam...takže tak...všade Vás odbijú,že máte ísť tam kde naposledy a tam kde ste boli naposledy ste už dávno vyradený...neviem,ak to správne chápem treba chodiť v pravidelnych intervaloch k ním ,aby Vás nevyradili a aby ste sa mali kde vrátiť,ked budete mať problemy...ked Vám už súkromník,kde ste ochotny nechať 1/2 vyplaty ukáže dvere,tak to je dovidenia...

sofinka07
6. máj 2021

@miskakyska tak skúste ešte tu Safovu v Ružomberku 0917 890 405, platí sa tuším 10€ za základné vyšetrenie, len ak bude treba mr alebo CT tak to poisťovňa neprepláca,

111blanka
6. máj 2021

@miskakyska to ma velmi mrzi, nevedela som, aky maju objednavaci system..dr. poznam este z oddelenia.. pravd. maju vela pacientov. Treba sa obratit na zdr. poistovnu, alebo VUC s otazkou, kde teda ma muz ist.. mnohi chodia az do Ruzomberka..

miskakyska
6. máj 2021

@sofinka07
@111blanka to má od ruky,ak mu príde chodiť na infuzky,alebo obstreky pár x do týždna...viem,že ona je zlatá,pred covidom som bola tiež u nej...objednala do dvoch tyždnov a vzala ma ešte skor,ako ma objednala...čakaren prázdna..neplatila som nič...jej vravím,do kelu jak to je možne,že u Vas taky super system,klape jak hodinky a v Za horor

mblazekova
9. aug 2021

Kocky ahojte a dr.Labaj uz neberie ani za priplatok?

miskakyska
9. aug 2021

@mblazekova Labaj údajne už neordinuje

majami
24. sep 2021

ahojte, sledujem diskusiu, tiež dlho neviem zohnať neurológa, bola som pred 5-timi rokmi u jednej, ale tam mi povedali pred letom, že majú do konca roka už naobjednávané a že nový kalendár bude mať na budúci rok v decembri, nech prídem potom, u tej Rechtoríkovej mi tiež povedali, že iba sa mám skúsiť prísť opýtať, či sa niečo neuvoľnilo, tak som teraz zistila, že dr.Labaj má súkromnú ambulanciu a dnes som sa konečne objednala na začiatok novembra, len nerobí cez poisťovňu, tak že vstupné vyšetrenie bude stáť 100,- eur, ale zase som počula, že vraj je šikovný doktor, tak radšej zaplatím, ako ísť až do Ružomberka - tiež mi do doktorka poradila - alebo ešte že aj v Oščadnici je nejaká nová ambulancia, po vyšetrení napíšem, ako bolo

prechadzka
autor
25. sep 2021

@majami dakujeme za info

jolie123
10. dec 2021

@majami Dobrý deň, boli ste už prosím na tom vyšetrení? Ja tiež hľadam neurológa a je to v Žiline dosť problém.

majami
10. dec 2021

dobrý deň, áno bola som, budúci týždeň idem na kontrolu, bola som spokojná, vyšetrenie stálo síce 100 eur, ale pán doktor je príjemný, vyšetroval ma vyše hodiny, za mňa odporúčam