Odporučte detské rehabilitácie v Žilinskom kraji

petula0905
1. jan 2021

Maminy poraďte detskú rehabilitáciu v žilinskom kraji?

katarina644
4. jan 2021

ahoj, v martine v univerzitnej nemocnici je super, su tam pre deti do troch rokov aj rehabilitacne pobyty, v ziline fyziofamily.

svrcko
5. jan 2021

@petula0905 ahoj ja chodim teraz ku cabadajovej je sukromna na solinkach zatial sme spokojny maly ma 1r

petula0905
autor
6. jan 2021

@svrcko my tam ideme zajtra. To je Rehabko.sk
Aká je tá fyzioterapeutička?

svrcko
6. jan 2021

@petula0905 ahoj taka prijemna bude sa pytat co vas trapi ake mate problemi ci ste uz niekam chodili a tak len sa vypytuj a vypytuj ak nebude ti nieco jasne .. je to na druhom poschodi cislo dveri 104 a iba jeden rodi

fial22
10. jan 2021

@petula0905 My sme chodili ma rehabky.sk to je pri hypertescu, boli sme spokojní a pootom este výborne centrum je fyziofamily. Ale tam pani pre deti chodi len v soboty lebo je z ČR a v tejto situácii neviem ako to je. My sme chodili na rehabilitáciu pocas prvej vlny korony a bol veľký problmem zohnať termín. hocikde.

svrcko
10. jan 2021

@fial22 ahoj no my sme tiez chodili pri hyp tescu ale neviem sme tam boli par krat a ze nohy dobre a podobne a pritom nohy krive jak drod ... ja som nebola velmi spokojna

fial22
10. jan 2021

@svrcko je ich tam viac ,podľa toho ktorá asi..a podľa toho aj aký je problém, ja nemôžem povedať nič zlé

svrcko
10. jan 2021

@fial22 ved jasne je ich tam dost to je pravda zasa ako natrafis

jannali
16. jan 2021

@svrcko ku komu ste prosím chodili do rehabky. sk(kľudne správa) a aké má vaše dieťatko nohy, akými cvikmi ste to riešili? Ďakujem za spravu, pomohli by ste mi...