OK GYN. s.r.o. a akútne prípady

9. máj 2021

Dámy, tie ktoré patríte pod túto ambulanciu k mudr Kyškovi, ako to robíte v prípade komplikácií ak Kyška neordinuje ale dr.Oravcova?
(keďže maju dni rozdelene tak ako majú pon-streda Oravcova-, streda az piarok Kyška)
Ja sa chcem dr Oravcovej vyhnúť oblúkom
Počas tehotenstiev sa vzdy cosi skomplikovalo, a aj ked som patrila pod Kysku, musela som ist na vyšetrenieí ked ordinovala Oravcova-a ta si ma akosi potom vždy nejak chtiac nechala A OBJEDNÁVALA termíny k sebe. Pri druhom tehotenstve som ale povedala ze chcem ist ku Kyškovi, nech sa nehnevá

Teraz nie som tehotna, mam problémy,... A zase to vyzerá tsk, ze buden musieť ist po víkende na vyšetrenie, co ordinuje zase Oravcova-

Ste kúzelnícky, ale vam sa vzdy podsri chodiť k doktorovi ku ktorému chcete?

becy
9. máj 2021

Vždy idem ku Kyskovi, Oravcova ma mala len keď som bola tehotná a ona musí spraviť neake vyšetrenia, tak mi to bolo povedané, ináč vždy sa objednám ku nemu, len zatiaľ som nemala neake problémy, že by som musela hneď ísť

emmakrf
9. máj 2021

Oravcova este v pohode ale co ta setricka😃

autor
10. máj 2021

@emmakrf ja si myslím, ze je chorý človek. Ja ju ig ignorujem

ivka151092
10. máj 2021

Ja sa objednavam cez net...vždy si vyberiem deň kedy robí Kyska.

autor
10. máj 2021

@ivka151092 no a ked ti začnú problémy cez víkend, ako akútny prípad,tak cakas potom aj vyse týždňa nech ta Kyska vyšetrí, lebo poväčšine ma natresk?a ordinuje az od štvrtku? Ci ako??? Poväčšine ked sa ja objednávam, ma volne termíny az o týždne az 2 týždne......

ivka151092
10. máj 2021

Ja si zaklopem ..našťastie zatiaľ som nemala take problémy žeby som akútne potrebovala ísť na vyšetrenie. Je pravda že keď sa objednávam nasjkôr sú voľne termíny aj o 2tyzdne ...ak máš problémy asi by som si zavolala a dohodla sa, vedia tam nájsť miesto medzi objednanymi pacientmi. A posledné dva razy čo som tam bola, som sa vždy objednavala na stredu a bol tam Kyska 🙂

lkatka22
11. máj 2021

Ja ked som mala problem, tak som si zavolala ked tam bol Kyska v stredu a zobrali ma bezproblemov.
@emmakrf ona ma take blbe reci vzdy ... mala som problem a mi frflala ze s tehotnymi su len problemy, ze vsak niesme chore co prehaname. Vzdy si o nej pomyslim svoje, vsak co ju do toho.

emmakrf
17. máj 2021

😃😃😃😃😃😃👍🏻

kafri1
4. sep 2021

Neviete, ci berie nove pacientky ?