Pôrod v Žiline - zazmluvnenie lekára

viktoria245
9. aug 2022

Ahojte,
Ak ste zazmluvnovali v porodnici lekara aky bol postup?
On si vas potom viedol pred porodom u seba, alebo yo bolo kvazi jedna poradna a potom.az na samotny porod?
A ak ste zazmluvnovali, tak koho?Pocula som velke chvaly na Mudr.Hataru a jeho manzelku.Dakujem za vase skusenosti😊

snehulak77
9. aug 2022

@viktoria245 ahojky. Ja som zazmluvnovala Ficeka. Ale za tie 2 týždne som tam stretla hádam všetkých lekárov, boli zlatí všetci. On si ta pozrie ešte predtým na poradni. Ja som tam ležala, tak si kontroloval pásy a tak. O akútnej sekcii rozhodla iná lekárka neskoro večer a volala mu. On prišiel. Potom sa podpísala zmluva (keď už bolo po všetkom) a na pokladňu sa boli zaplatiť peniažky (časť ide nemocnici, časť lekárovi). A teda aj potom si ma ešte kontroloval. Ja som počula, že si dávajú aj Sudeka, niekto si ho chváli, iní nadávajú, tak neviem. Veľa šťastia ☺️🤞🤞🤞

fifina75
10. aug 2022

@viktoria245 nemám skúsenosti so zazmluvnenim ale MUDr. Hatar je top odrodil mi prvú dcéru a maximálna spokojnosť 👍 MUDr Ficek bol ešte pri pôrode mojej mami keď som sa ja narodila a tiež bola veľmi spokojná s pristupom

gabrielamodrykonik
21. okt 2022

@snehulak77 v com napriklad nadavaju na Sudeka?

snehulak77
21. okt 2022

@gabrielamodrykonik vraj úplne nerešpektoval pôrodny plán, nebol veľmi príjemný. Ale vieš, to nie je moja osobná skúsenosť. Ja som z neho nemala zlý pocit, ale bola som s nim len na vizite, takže ja ho ohodnotiť nemôžem. Zase moja mamina pre 30timi rokmi s nim bola nadmieru spokojná, keď ma rodila 😂. Podľa mňa aj ostatní lekári sú tam príjemní, to oddelenie zase Sudek vedie výborne, oni tam skáču aj lekári aj sestry. Ja som s nimi mala veľmi dobre skúsenosti.

eska77
24. jan 2023

@viktoria245 Dobrý deň, chcela som sa tu opýtať presne túto istú otázku. 😀 Tak by som sa rada opýtala, či ste si niekoho zazmluvnila a ak áno koho a či ste v tom videla nejaké benefity.
Ďakujem pekne.