Pôrodnica Žilina

kikam145
10. máj 2023

Ahojte, chcem sa vás opýtať na pôrodné v Žiline. Máte prosím niekto skúsenosť so sekciou v Žiline? Robia aj pod lokálnou anestézou a je umožnený aspoň bonding? Keďže som počula,že manžel nemôže byť pri mne, zaujíma ma aspoň ten bonding.🙏 Ďakujem

ameema
10. máj 2023

@kikam145 v prípade že priebeh zákroku je v poriadku tak áno umožnia vám bonding dokonca ak by ste sa vy na to z nejakého dôvodu necítila umožnia bonding otcovi dieťaťa

kikam145
autor
10. máj 2023

@ameema ďakujem krásne

kikam145
autor
10. máj 2023

@ameema a viete mi prosím ešte povedať či umožňujú aj sekciu v lokálnej anestézii,keď je plánovaná sekcia? Alebo iba v úplnej?

miriz
10. máj 2023

@kikam145 v Žiline som sekciou rodila v decembri 2021 a mala som len spinálnu anestéziu, nie celkovú. A o bondingu nemôže byť ani reči 🤷🏻‍♀️ Požiadala som, aby mi malého dali na hrudník, kým ma budú svorkovať, ale nebolo mi to umožnené. Ak sa to zmenilo, tak je to super.

alomka111
12. máj 2023

@kikam145 Ja som rodila február 2022 cisárskym, tiež spinal a teda o bondingu nechceli ani len počuť, ešte sa tvárili čo si to dovoľujem. Ak sa to odvtedy zmenilo tak super 👏

kikam145
autor
22. jún 2023

@miriz to mi je ľúto, podľa vrchnej sestry, tam umožňujú bonding už dlllllllho🤨😢

kikam145
autor
22. jún 2023

@alomka111 hlavne že hovoria,že umožňujú bonding už dllllho😢

miriz
22. jún 2023

@kikam145 no, na mňa sa pozerali, akoby som spadla z Marsu, keď som ich o to požiadala 🙈🤷🏻‍♀️ a keď som ležala na jis, doniesli mi malého dva razy ukázať na minútku a aj to po opakovanom urgovaní. Ešteže milé sestričky z jis volali na novorodenecké, aby sa opýtali, kedy mi ho prinesú. Ale čo už, málo ich je a nestíhali 🤷🏻‍♀️ Ale keď ma preložili na oddelenie, už sme boli len spolu 🥰