Pôrodnica Žilina alebo Čadca

beatrice1111
18. jan 2022

Ahojte, gynekológa mám v ZA a pravdepodobne budem v ZA aj rodiť,lenže som nejako natrafila na zlé recenzie a teraz mám chrobáka v hlave,kam ísť rodiť. Vie mi niekto prosím poradiť,ktorá pôrodnica je lepšia,alebo to záleží od personálu,na ktorý natrafím? Ďakujem 🙂

klamema
18. jan 2022

@beatrice1111myslim si od personálu záleží

trinity_77
18. jan 2022

@beatrice1111 ja mam tiež gynekologa v ZA a rodila som v Čadci a bola som spokojná. Nemala som s ničím najmenší problém.

zuzipuk
18. jan 2022

Záleží od toho, koho vychytáš, pri prvej som mala takú sekeru pri pôrode, chladná drsná žena... A druhýkrát sme s pani doktorkou aj vtipkovali počas pôrodu 😀 aj ma prišla osobne skontrolovať deň na to, že ako sme na tom s malým. A zvyšok personálu bol fajn podľa mňa, aj izby v pohode 🙂 žiadny luxus, ale ja osobne som bola spokojná, rodila som v máji 2021 🙂

eva233
19. jan 2022

Ja ďakujem žilinskej nemocnici, že môj syn žije. Nebyť ich ktovie ako by to dopadlo v inej nemocnici, s Cadcou nemám skúsenosti, ale malého prevážali do Martina takže z Čadce by to bolo určite zdlhavejsie. Co sa týka personálu ja som bola spokojná. Vždy je co vylepšovať na ľudských vzťahoch ale sme ľudia a to je podľa mňa v každej nemocnici že milšie aj prísnejšie sestričky a lekári ale po profesionálnej stránke, ako aj hygiena, priestory a pod nemám čo vytknúť. 😉

tina162
27. feb 2022

@beatrice1111 Ahoj, ak este nemas po porode, ja Zilinu iba odporucam. Je to o ludoch. Kamoska rodila o den skor a v Ziline a nadava, ale priznava, ze vobec nespolupracovala. Ja sa nestazujem, porod aj vsetko okolo super. Horsi je pristup na oddeleni. Mozno teraz je to uz inak, ja som rodila pred rokom, ale vtedy bola tretina sestriciek a nervoznych. Ale porod a starostlivost o matku a dieta super. Tie 4 dni uz nejako clovek vydrzi

snezienkaaa82
27. feb 2022

Máš to úplne jedno. Keď to na teba príde, budeš, rada,, že to máš za sebou

nikayla
27. feb 2022

@beatrice1111 ja som bola 2x v Čadci, naposledy v máji minulý rok a bola som veľmi spokojná. Pravda, záleží aj od personálu, na aký natrafis. Niektoré sestry by nemali robiť s ľuďmi a už vôbec nie s mamičkami a deťmi. Ale to je všade tak a 3 dní sa dajú prežiť 😊