Prerábka kuchyne

15. dec 2023

Ahojte,
zvažujeme novú kuchyňu. Vedel by mi niekto odporučiť firmu/stolára, ktoré sa tomu venujú a dať recenziu z vlastnej skúsenosti? Tiež ma zaujíma aj cena, aj keď viem že ta je úplne orientačná. (Rozmerovo taka klasicka, 3-i byt na Vlčincoch). Na internete je toho veľmi veľa a neviem kde začať. Ďakujem

vetthy
15. dec 2023

ak ti to pomôže, poznám kopu bytových designérov, kt. tvrdia, že nie je nad kvalitou IKEA kuchýň

janinque
15. dec 2023

Odporucam Nepa Nabytok, cenovo velmi fajn, praca kvalitna, vedel nam aj poradit.
Inak co sa tyka Ikea kuchyni - tiez plne odporucam. Pracovala som pre Ikeu vo Svedsku na centrale, viem ako sa kuchyne testuju a su naozaj super.
My sme stolara vybrali kvoli presnej predstave, ktoru som mala a nebolo by ju mozne splnit v standardnom vybere v Ikea 🙂

martyzpp
15. dec 2023

Ja odporucam Dalno v Cadci

bastillka
17. dec 2023

Dobrý deň, ja som si dala robiť teraz 6 cenových ponúk na kuchyne a ceny boli teda riadne rozdielne 🙂 Máme 6 rokov kuchyňu zo Sanas v dome - sme veľmi spokojní. Teraz sa sťahujeme a zvolili sme si stolára Stobi. Z týchto dvoch by som volila, ja som teda za slovenské kuchyne. Žiadne Mobelix a IKEA.

petka1411
26. dec 2023

Credo Interiér 🙂
🙂

petka1411
26. dec 2023