Kuchyňa z Okay

12. sep 2023

Ahojte, má tu niekto z vás kuchyňu z Okay predajne? Ak áno, ako ste spokojné? Fotky by veľmi potešili, nakoľko ich práve pozerám, premýšľam a zvažujem.. Stolára, kuchyne na mieru momentálne neriešime.. Vopred ďakujem 🙂

zalka
12. sep 2023

Ja mám vcelku spokojnosť, ako sufle sú plytsie. . Ale ináč sa to dá.
No my sme si upravovali podľa seba a z 2 L liniek a 2 samostatných skriniek sme urobili 8m linku do U.
Ešte dáke skrinky zvýšili
Bola to lacnejšia varianta ako dať si spraviť u stolára alebo kúpiť len materiál a vyrobiť sami.
A bolo to lacnejšie ako linka z aska dekodomu ...

biankaaaa
13. sep 2023

My máme, ale som s ňou veľmi nespokojná. Bývame v dome rok a pol a už sú rúčky očúchané, niektoré dvierka na závesoch povoľujú a keď na bukas dopadne čo i len jedna kvapka, tak sa hneď ohne. Nuž nízka cena, ale aj nízka kvalita

zalka
13. sep 2023

@biankaaaa fúha no ja mám tri roky a také ťažkosti nemám...aký typ linky máš? Ktorú radu či názov? Ja mám Brick a zatiaľ spokojnosť...

autor
13. sep 2023

@biankaaaa môžem ťa poprosiť fotku? Vďaka

lumikuma
16. mar 2024

@zalka prosim ta mas brick s tou ciernou pracovnou doskou?🤔 ak ano ako si spokojna s nou? Tej ciernej sa trochu bojim

zalka
16. mar 2024

@lumikuma áno presne tú... všetko je ok...okrem tej dosky naozaj na nej vidno všetko...nie som Monk aby musela byť vylestena...ale ozaj mohli dať radšej dekor dreva...
A zase kupovať novú dosku na novú linku o dĺžke 8 m by bola hlúposť...