Skúsenosti - pôrodnica Žilina

timcyta
8. nov 2022

Ahojte, ak ste rodili v tejto nemocnici prosím podeľte sa so svojimi skúsenosťami 🤍 ďakujem

kaciatko2912
8. nov 2022

@timcyta ahoj. Rodila som teraz 2.11.2022 a bola som veľmi spokojná. Pôrod rýchly,personál super. Bola som na obyčajnej izbe,v utorok som porodila a v sobotu som šla domov. Sestričky či lekári nielen z detského oddelenia boli fantastický. Odporúčam. A strava bola vynikajúca. 😍😁

zuzkacik4
8. nov 2022

Podla mna velmi individualne..zalezi na koho natrafis ...rodila som tam sice pred 2 rokmi, uz vtedy bolo vela pozitivnych skusenosti na porodnicu....ja som to stastie nemala, mam zle skusenosti ... uz by som tam nesla rodit...a vlastne ani nepojdem, hoci som zo ZA, a to teda zase si ma nepredstavuj ako osobu s prehnanymi narokmi..

frantisska
8. nov 2022

@kaciatko2912 ja sa tam chystám v januári, prvý pôrod 2016 hrozný, druhý 2020 úplne super. Tak som zvedavá teraz. Prosím ta náhodou nevieš niečo o tej bylinnej naparke? Využila si to? Ponúkajú to či si treba pýtať? Ďakujem

janinque
8. nov 2022

Ja by som tu nikdy nesla rodit, otrasne skusenosti snad 5 kamaratok ma dostatocne odradili, v rodine mame dokonca teraz cerstvy pripad, kedy dieta prepustili ako zdrave a je druhy mesiac v nemocnici v BA, po dvoch operaciach, a je v zivotuohrozujucom stave.

feeewa
8. nov 2022

Ja som rodila v decmebri a presne ako @zuzkacik4… hoci som zo ZA, pri druhom tam uz nepojdem…

krevet86
8. nov 2022

Nemám dobrú skúsenosť, ďalší pôrod som mala v Martine. Možno som mala len smolu, ale nemôžem sa na pôrodnicu ani pozrieť. Empatia niektorých sestričiek nula bodov.

ja_bb
8. nov 2022

@timcyta Ja som ZA nechcela,lebo som pocula kadeco zle.Ale osud zariadil,ze zrazu som musela a nelutujem.Jedine pri siti bol mlady lekar,ktoreho ucila sestra ako sit,no ale...hlavne,ze porod ok so skusenymi lekarmi :D personal super,jedlo (mam bezlepkové) tiez fajn,aj priestory sa zmenili k lepsiemu. Keby náhodou dalsi porod,uz sa ZA nebojim 🙂

timcyta
autor
8. nov 2022

Aj ste si niektorá zazmlivnili konkrétneho lekára?

ja_bb
8. nov 2022

@timcyta Nie, naco 🙂 co ma byt,sa stane. aj tak si môže zlomit nohu,ked ti nema byt pri porode,hoci velmi chces. ja by som to nechala na nich,su tam,lebo vedia co robia a s takym nastavenim mysle tam treba aj ist 🙂

snehulak77
9. nov 2022

@timcyta ahoj, ja som mala zazmluvneneho Ficeka, mala som nejaké požiadavky a s ním som to vopred prebrala. Bol veľmi zlatý. Ostatní lekári, com som tam v priebehu vyše 2 týždňov stretla, tak boli v pohode všetci, naozaj to berú veľmi poctivo. ☺️

timcyta
autor
9. nov 2022

@snehulak77 no ja chodím k dr Durmisovi a chcela by som ho aj pri pôrode, som s ním maximálne spokojná, verím mu, stará sa o moje zdravie dlho a keďže ma sprevádza aj tehotenstvom tak nech si to aj odrodi 🤣😁😁
Dobre ďakujem za odpoveď ❤️

kaciatko2912
9. nov 2022

@frantisska o tom nemám ani šajnu.

hsjdudhdbd
9. nov 2022

@timcyta ahoj myslim si ze je to o tom na aky personal sesteicky doktorov natrafis. Boli tam uzasne dve doktorky mile sucitne ludske. Ale boli tam aj pani doktori ktore by podla mna nemali vobec robit na porodnici mamicky na rannych kontrolach rozplakali boli arogantne, stekali po pacientkach aj ja osobne som zazila. Neviem uz druhy krat by som urcite volila inu nemocnicu. Beru ta tam ako na pase prislo mi to ako nejaky dobytok. Nechcem byt hnusna ale naozaj som sa tam citila velmi zle pri niektorych sluzbach.

simona1994
9. nov 2022

Kamarátka rodila teraz v Júli a neskutočne si pochvalova rodil ju primár len škoda,že ten primár čo si ho tak veľmi chválila prišla moja ďalšia kamoška o jeden vaječník lebo nedokázal hneď zistiť,že ide o mimomaternicové tehotenstvo 😭a pritom mala papier od gynekológa,že má ísť na kyret

lenagawel
13. nov 2022

@frantisska ja som sice nepridla v ZA ale mne bylinna naparka totalne rozbehla porod, z uplneho zatvorenia som bola za 1 minut na naparku uplne otvorena takze ono to fakt pomaha