Tehuľky a mamičky zo Žiliny. Nájdem si kamarátku?

d_anica
13. jún 2011

Ahoj! Nedavno sme sa pristahovali do Rosiny, takze tu nikoho nepoznam a uz mi zacina byt smutno!!! Hladam mamicku, buducu mamicku, alebo len proste podobne naladenu babu ako som ja, na stretnutia, prechadzky, kavicky, nakupy rozhovory a vsetko co k tomu patri 🙂

helimama
14. aug 2011

@d_anica Ahoj! Ja bývam hneď vedľa - vo Višňovom. Mám 3 deti, 15r, 7r, a 4mes.

lehotka
14. aug 2011

kolko mas rokov? 🙂

d_anica
autor
16. aug 2011

@helimama Ahoj! mas teda peknu zbierku deti, od pubertaka po mimino 🙂 mozme spolu vyrazit kocikovat, ked sa mi drobec narodi. Momentalne som bohuzial viac-menej priputana na postel, kvoli nejakym komplikaciam, budem to musiet do porodu nejak vydrzat...

d_anica
autor
16. aug 2011

@lehotka dost na to, aby som zacala byt zodpovedna 😀 ty uz to mas za par a pozeram, ze tiez chlapceka!!! kde sa chystas rodit?

lehotka
16. aug 2011

@d_anica ja odchadzam rodit do Kosic, pochadzam odtial, takze som sa rozhodla pre KE a ty?

helimama
16. aug 2011

@d_anica Ja začiatkom novembra už nastupujem späť do práce, ale písať si môžme, ak budeš mať záujem. A na tej posteli to nejako vydrž, oddychuj, potom už nebudeš mať toľko času. 🙂

jancurik
29. aug 2011

Ahoj, ja som sa tiez pristahovala do ziliny (byvame hned v centre) a tiez by som rada s niekym na kavicku, kocikovanie a maly by tiez ocenil kamarata 🙂
Syncek ma 7 tyzdnov.

beatrisss1
31. aug 2011

Nejaka babenka na pokec ci na kavicku..s terminom na december alebo podobne? 🙂) 🙂

kviettocek2
3. sep 2011

ahojte najde sa tu niekto teda zo ZA lebo ja som s Bytcice a mam dvojrocnu dcerku

hope80
26. sep 2011

ahojte
hladam tiez kamosku maminu na pokecenie a prechadzky ...som z Rosiniek a nemam tu nikoho takeho lebo som pristahovana🙂)

skovierova
21. nov 2011

Ahojte, ja som tiez z tych pristahovalcov - byvame na Hlinach V.. Mam 3 mesacneho synceka a chodime na prechádzky do parku na Bôriku, sem tam az na marianske namestie a solinky. Ak by ste sa k nam chceli pridat, budeme radi.

mamabiba
21. nov 2011

Ahojte, tak ja som prisťahovalec z BA. Síce nie priamo do ZA, ale je to, čo by kameňom dohodil 😀 😀 Tiež tu nikoho moc nepoznám, tak určite sa rada zoznámim. Všetko o mne a mojich deťoch nájdete vo fotoblogu..ak by mal dakto záujem sa pozrieť 😉
@skovierova veľmi radi sa pridáme, aj my máme 3 mesačnú slečnu.

mamabiba
21. nov 2011

@jancurik a taká 3 mesačná kamoška by nemohla byť? 😉

jancurik
22. nov 2011

jasne ze ano!! 🙂

angelin84
25. nov 2011

Ahojte, nájde sa mamina, ktorá je zo ZA, termín pôrodu má vo februári 2012 a nebodaj ešte chodí aj k MUDr. Paučinovi?Ale úplne stačí, ak je zo ZA a bábo príde vo februári? 😉

4ocka
15. dec 2011

🙂 ja som z knm,ale niet moc problem prist do ziliny 😀 akurat ze my sme uz o rok strasi..ale Paucina mam aj ja,obe deticky mi praviselne prezeral😀 odkiaal si?? A coze cakas? Aky mas termin presne??

4ocka
15. dec 2011

@angelin84 odpoved je o riadok vyssie 😀

beatrisss1
5. jan 2012

Mamina na zo Soliniek na spolocne kocikovanie? my mame mesiac, kto sa prida?🙂

davidka27
6. jan 2012

@skovierova ahoj ja som z hlin 8, možme si vyraziť spolu

davidka27
6. jan 2012

@skovierova ahoj ja som z hlin 8, možme si vyraziť spolu
@kviettocek2 moj malý má 2 roky a pol, a dcerka 4 mesiace, možme sa stretnúť a pokecať

davidka27
6. jan 2012

@kviettocek2 ahoj ja mám 2 a pol. roč. chlapčeka a 4 mes. dcérku- ak máš záujem ozvi sa možme spolu pokecať zoznámiť sa

davidka27
6. jan 2012

@hope80 ja mám 2 roč. chlapca, 4mes dceru rada by som sa zoznámila

kviettocek2
7. jan 2012

@davidka27 ahoj tak ja sa rada zoznamim pre malu by bolo dobre keby bola sniakymi dedickami kedze tu ich moc neni tak kludne napis a mozme sa niekedy dohodnut

davidka27
23. jan 2012

píšem ti telefon 0915033527

davidka27
23. jan 2012

@d_anica ahoj aja ja sa rada pridám, tel. 0915033527

nellyza27
23. jan 2012

@angelin84
Ahoj, ja mam termin 14.2.2012, som zo Ziliny a chodim k Paucinovi

angelin84
24. jan 2012

@nellyza27 Ahoj, tak to je super, ja mám 10...no asi si to už niekde vyššie čítala 😉 a ako sa zatiaľ cítiš?

martynya
25. jan 2012

Ja som sa sem tiež prisťahovala a rada by som sa tiež stretávala s niekým na kočíkovanie a na pokec. Bývame v centre. Malý má 6 mesiacov.

nellyza27
25. jan 2012

@angelin84
Ahoj, celkom v pohode, len ma uz obcas bolieva brucho ako pred menzesom, ale zatial vsetko ok, a ty?

angelin84
25. jan 2012

@nellyza27 Ahoj🙂ja detto. Pre tie bolesti som bola aj v nemocnici, ale bolela ma aj jazva po prvej sekcií 😒 Dnes som bola na predoperačnom vyšetrení, kde ma doki poslal a zistili mi bielkovinu v moči a mám značné opuchy. V piatok mám kontrolný odber a ak budú bielkoviny znova, čaká ma sekcia možno už tento víkend. A ak nie, tak mám CTG v sobotu o jednej u Paučina. A Ty kedy?či chodíš do nemocnice?