Ultrazvuk v Prenatal Žilina

27. sep 2021

Ahojte bola ste teraz niektorá na ultrazvuk cca 12tt v prenatal? Ak áno prosím ako cca dlho trvá vyšetrenie a povedali vám už aj pohlavie v takom týždňi? A ešte sa chcem opýtať prišlo mi do emailu že bez partnera a nemôže byť ani v čakárni. Dá sa ze by tam námna v tej budove počkal niekde? Nakoľko som objednaná skoro ráno a pôjdeme autobusom z ďaleka nie sme odtiaľ. 🙂

snehulak77
27. sep 2021

Ahoj
Vyšetrenie asi 45min cca, pohlavie povedal, že na základe uhla výbežku to vyzerá na chlapca, ale výbavu si nemám podľa toho kupovať. V 20tt mi povedal znovu chlapca a tak aj bolo. Veľmi príjemný doktor. Je to v budove polikliniky, takže partner ta môže počkať kdekoľvek tam...

monny222
27. sep 2021

mne vyšetrenie trvalo cca 30-40min, no u mňa to nešlo cez brucho, musel zospodu takže tým sa mi to predĺžilo a bola som tam dlhšie.. mne pohlavie nepovedal, nebolo vidno 🙂 tiež idem zajtra (22tt) ale až pred obedom, volala som či treba test, vraj nie, ale partner nemôže byť ani v čakárni tentokrát.. v budove hocikde môže počkať, v blízkosti je aj námestie, môže ísť aj tam pozrieť , prípadne kúsok je Aupark 🙂

kikam145
3. máj 2023

@snehulak77 ahoj, prosím ťa,na Tom druhom skríningu ti povedal pohlavie vramci ceny skríningu alebo doplatila za info o pohlaví? Lebo v cenníku to má zvlášť

monny222
3. máj 2023

@kikam145 mne pred dvoma rokmi povedal pohlavie vtedy, kedze ho videl.. ak ho neuvidí nepovie ti ani keby si si mala zaplatiť 🙂

snehulak77
3. máj 2023

@kikam145 povedal mi už pri prvom, potvrdil pri druhom. Ani raz som za to neplatila. Platíš iba vtedy, ak tam ideš len kvôli tomu, že chces aby zistili pohlavie. Toto ti povie normálne.

kikam145
10. máj 2023

@snehulak77 ďakujem, toto som si nebola istá ako to je v tom cenníku myslené 🙂. ešte raz ďakujem