Ako zrušiť Metlife Pistenie TrendLife a získať peniaze späť?
Ahojte chcela by som zrusit tuto poistku, som mladá, fin rezervu mám, nepotrebujem momentalne vyhadzovat peniaze za taku somarinu...moja otazka je, nie je to incesticna zivotka, platim ju 3 roky, je mozne ziskat cast zaplatenych penazi spat? Aby som to necitila len ako vyhodene peniaze? Dakujem
@lauradubovska915 Ahoj, pokial viem, tak nemas ake peniaze dostat, kedze tam nebola investicna cast. Treba poslat pisomnu ziadost o zrusenie a k najblizsiemu moznemu datumu uhrady ti ju zrusia. A preco vyhodene peniaze?- ved za tie "vyhodene peniaze" predpokladam si mala poistne krytie.
Co je na zivotnej poistke "somarina"? 🤔. Ja teda nemam, lebo aj tak som na RD, zivitelom rodiny je manzel a teda on ma velmi dobu poistku, aj s ohladom na hypoteku, ktoru mame. A je to skor vyhoda, ked sa uzavrie rozumna zivotka v mladom veku, kym clovek nema diagnozy ako vysoky krvny tlak atd., mne uz by bolo tazke vobec nieco vyskladat, aby tam neboli vyluky. Tam to uz skor vidim ako nezmysel, nie u mladeho, aktivneho cloveka, ktory si aj ide zakladat rodinu alebo ju uz aj ma. Ale nie je to moja vec. Vsetko sa da zrusit.
Volaj na infolinku, tam ti poradia a nasmerujú, ako zrušiť. Ja som si tam zrušila životné poistenie a bez problémov som dostala späť peniaze, kt.som dosiaľ našetrila a bez problémov bez presviedčania mi to pomohli zrušiť.
Ale predpokladám, že Trendlife je len úrazovka a poistné plnenie v prípade smrti, to mám aj ja, a tam ti nič nevyplatia, keď to zrušíš. Informuj sa radšej.
Ale predpokladám, že Trendlife je len úrazovka a poistné plnenie v prípade smrti, to mám aj ja, a tam ti nič nevyplatia, keď to zrušíš. Informuj sa radšej.
@kacka6 Ona nema "setriacu zlozku", cize investicnu cast, takze spät nedostane nic, kedze nie je co. Platila vyslovene len za pripoistenia podla toho ako to napisala.
Trend life je cista urazovka, ziadne peniaze z nej neziskas, platis za riziko ze ked sa nieco stane budu ta kryť, rizikovka je ako padak, ked ho nemas ked ho treba uz nikdy ho potrebovat nebudes
Za 1. volaj osôbke, čo Ťa prihlásila do poistenia a všetko jej napíš.
Za 2. za onú dobu moc nedostaneš, náklady na poistenie zhruba pohltia prvé dva roky platenia.
Za 3. odporúčam si ošetriť iba úraz .
Veľa zdaru.
@kacka6 Ona nema "setriacu zlozku", cize investicnu cast, takze spät nedostane nic, kedze nie je co. Platila vyslovene len za pripoistenia podla toho ako to napisala.
@motylik2559 no veď to som napísala, že nič nedostane 🤔
@motylik2559 no veď to som napísala, že nič nedostane 🤔
@kacka6 ani postla si o minutku skor ten koment ako ja😄vtedy som moj dopisovala

Ved to mas uvedene v zmluve ako my tu mame vediet aku zmluvu si uzavrela? Niektore idu vratit ine nie.