Má niekto funkčné číslo, na ktorom je možné sa objednať na PCR test v nemocnici AGEL v Zlatých Moravciach?

machulka13
23. sep 2021
nika82
23. sep 2021

https://nemocnicazlatemoravce.agel.sk/verejnost...
Aj naďalej pokračujeme vo výkone komerčných PCR a antigénových testovaní.

Na komerčný antigénový a PCR test je možné objednať sa cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk. Testovanie vykonávame v pracovných dňoch, v pondelok, stredu a v piatok v čase od 7:00 do 8:00 hodiny.

Na PCR s COVID-PASS-om sa môžete objednať cez webový portál korona.gov.sk. PCR s COVID PASS-om vykonávame v utorok a štvrtok od 7:00 do 9:00 hodiny.

Na vyšetrenie protilátok je možné sa objednať cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk. Protilátky vyšetrujeme počas pracovných dní: v pondelok, v stredu a v piatok, v ambulancii vnútorného lekárstva, ktorá sa nachádza na 1. poschodí vľavo v pavilóne interných disciplín.

Žiadanka určená pre ošetrujúcich lekárov žiadajúcich o vyšetrenie svojich pacientov na COVID-19.

machulka13
autor
23. sep 2021

@nika82 ďakujem, toto som samozrejme našla, ale nie je možné sa objednať. Telefón majú nonstop odkazovač.

nika82
23. sep 2021

@machulka13 Na komerčný antigénový a PCR test je možné objednať sa cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk. Testovanie vykonávame v pracovných dňoch, v pondelok, stredu a v piatok v čase od 7:00 do 8:00 hodiny.

Na PCR s COVID-PASS-om sa môžete objednať cez webový portál korona.gov.sk. PCR s COVID PASS-om vykonávame v utorok a štvrtok od 7:00 do 9:00 hodiny

machulka13
autor
24. sep 2021

@nika82 ano ďakujem pekne, už som ss dnes dovolila do Agelu a takto mi to vysvetlili.