icon

Hľadám frajerku pre kamaráta v Liptovskom Mikuláši.

avatar
rykesimon
Včera o 21:34

Ahoj 🙂 hľadám pre svojho kamaráta niekoho fajn na zoznámenie z okolia Liptovský Mikuláš / Ružomberok. Je to 19-ročný chalan, ktorý má dobré srdce, je úprimný a vie si vážiť človeka, keď mu na ňom záleží. Má už niečo za sebou, takže nehľadá hry, skôr normálne spoznanie a niekoho, s kým si bude rozumieť a môže z toho vzniknúť niečo pekné. Ak ťa to zaujalo, rád vás zoznámim 🙂“

anonym_c8a952
Včera o 21:49

@rykesimon a kamarat nevie rozpravat? Alebo pisat? Ked to musis robit za neho?

anonym_485b8a
Včera o 21:51

a dokonca 2x

anonym_994603
Včera o 22:01
@anonym_485b8a

a dokonca 2x

@anonym_485b8a mozno jedna frajerka pre kamarata, druha pre seba

anonym_6c6adb
Včera o 22:19

@rykesimon vykasli sa na to, v 19 hladat frajerky a este aj na modrom koniku 😃😃😃 chalani chodte radsej na festival alebo na diskoteku.

avatar
martinmmartin
Dnes o 03:56

dobre srdce zalezanie a podobne kecy si v 19 ich mozes strcit za klobuk. Potrebuje(s) nieco co budu sudruzke frajerke jej kamosky zavidiet.
S dobrym srdcon este ziaden 19 rocny neuspel. Musis mat nieco z coho bude paf, nieco co urobi motyle a zamota hlavu lepsie ako borovicka s tonikom. Nieco pri com sa sudruzka frajerka bude citit ako jedina na svete .

avatar
magdalienka11
Dnes o 05:33

@rykesimon kamarát je mentálne zaostalý?

avatar
stellarstar
Dnes o 07:29
@anonym_485b8a

a dokonca 2x

@anonym_485b8a aj 3x 🤣

avatar
stellarstar
Dnes o 07:30

@rykesimon prvá dôležitá otázka má dosť peňazí? Vodičák? Auto? Dom? Prácu?

anonym_f06241
Dnes o 07:55

@rykesimon mna zaujalo, ze ma 19 a uz nieco za sebou 🙂