icon

Koľko stojí oprava kazov a výmena plomby u študentov?

24. jún 2026

Zdravím, viem, že to funguje až od septembra, ale koľko prosím stojí oprava kazu a výmene starej amalgamovej plomby u študentov? Ďakujem

anonym_4db1e9
24. jún 2026

To asi záleží od zubára. Ja platievam okolo 20e, teta so synmi platia o dve dediny ďalej len 55e za prehliadku a za kaz 100€+ podla veľkosti, teda mnozstva pouziteho materialu atd. Takže asi ti neporadí nik presne

anonym_20007d
24. jún 2026

Je jedno, ci si student

anonym_be3bed
24. jún 2026
@anonym_20007d

Je jedno, ci si student

@anonym_20007d asi mysli u studenta zubneho lekarstva, ktori taketo sluzby ponukaju pod dozorom lekara

anonym_20007d
24. jún 2026
@anonym_be3bed

@anonym_20007d asi mysli u studenta zubneho lekarstva, ktori taketo sluzby ponukaju pod dozorom lekara

@anonym_be3bed to mi nenapadlo, nestretla som sa s takou sluzbou, ja mam normalneho zubara

anonym_14d4a4
24. jún 2026
@anonym_20007d

@anonym_be3bed to mi nenapadlo, nestretla som sa s takou sluzbou, ja mam normalneho zubara

@anonym_20007d v BA robia študenti zubariny opravy zubov, je o to dosť veľký záujem, lebo ceny sú výrazne nižšie, ale nerobia sa žiadne komplikovane veci, len taký základ

anonym_4db1e9
24. jún 2026
@anonym_14d4a4

@anonym_20007d v BA robia študenti zubariny opravy zubov, je o to dosť veľký záujem, lebo ceny sú výrazne nižšie, ale nerobia sa žiadne komplikovane veci, len taký základ

@anonym_14d4a4 mne raz moj zubar opisoval ako práve jeho syn takto robil a kým on opravil kaz tak dozorujuci zubar si niekam odbehol, chalan si nevšimol a keď zubar prišiel tak mu kázal celu plombu (alebo ako sa to vola) rozvrtat a spravit na novo, pretože sa chcel presvedčiť, či je to správne spravené 🤦‍♀️ pani síce ušetrila ale asi tam bola naposledy 😂

anonym_14d4a4
24. jún 2026
@anonym_4db1e9

@anonym_14d4a4 mne raz moj zubar opisoval ako práve jeho syn takto robil a kým on opravil kaz tak dozorujuci zubar si niekam odbehol, chalan si nevšimol a keď zubar prišiel tak mu kázal celu plombu (alebo ako sa to vola) rozvrtat a spravit na novo, pretože sa chcel presvedčiť, či je to správne spravené 🤦‍♀️ pani síce ušetrila ale asi tam bola naposledy 😂

@anonym_4db1e9 asi nie som ochotná uveriť takejto lacnej story

anonym_4db1e9
24. jún 2026
@anonym_14d4a4

@anonym_4db1e9 asi nie som ochotná uveriť takejto lacnej story

@anonym_14d4a4 a mne je ale že totálne jedno čo si a nie si ochotná 😊

anonym_14d4a4
24. jún 2026
@anonym_4db1e9

@anonym_14d4a4 a mne je ale že totálne jedno čo si a nie si ochotná 😊

@anonym_4db1e9 ok, využívam novú funkciu a blokujrm