Používa niekto elektrickú medzizubnú sprchu?
Dnes o 19:11
Zubár mi odporučil zaradiť medzizubnú sprchu k bežnej hygiene. Nikdy som ju nepoužívala, preto ma zaujíma, či ste si na ňu zvykli a či vám naozaj prišla užitočná.
Ja používam, ale mám mostíky. Je vhodná na to, lebo voda sa dostane pod mostík, kde zostávajú zvyšky.
za mna je to dobrá vec, najskôr som osprchovala aj zrkadlo ale potom do pohody,
ano používam ju , mám aj taký čistejší pocit zubov

Ja ju mám ale podla mna zbytočnosť lebo na medzizubne priestory bohate stačia medzizubne kefky a zubná niť.