icon

Používa niekto elektrickú medzizubnú sprchu?

Dnes o 19:11

Zubár mi odporučil zaradiť medzizubnú sprchu k bežnej hygiene. Nikdy som ju nepoužívala, preto ma zaujíma, či ste si na ňu zvykli a či vám naozaj prišla užitočná.

avatar
luciaruz
Dnes o 19:15

Ja ju mám ale podla mna zbytočnosť lebo na medzizubne priestory bohate stačia medzizubne kefky a zubná niť.

avatar
lukbe
Dnes o 19:33

Ja používam, ale mám mostíky. Je vhodná na to, lebo voda sa dostane pod mostík, kde zostávajú zvyšky.

avatar
biba_18
Dnes o 21:08
@luciaruz

Ja ju mám ale podla mna zbytočnosť lebo na medzizubne priestory bohate stačia medzizubne kefky a zubná niť.

@luciaruz nie vždy. mám zuboradie kde mi lepšie vyčistí medzizubný priestor sprcha…

avatar
sara07
Dnes o 21:28

za mna je to dobrá vec, najskôr som osprchovala aj zrkadlo ale potom do pohody,
ano používam ju , mám aj taký čistejší pocit zubov