icon
103 / 138
avatar

to je super činnosť 🙂 môžem sa spýtať,kde ste kúpili tie krásne poháriky?

19. feb 2013
avatar

@nikus5 V ikeii ;)

19. feb 2013
avatar

@katrinka34 dík, škoda, že máme ikeu tak ďaleko :(

19. feb 2013
avatar

áno v ikei

20. feb 2013