Ulož - uložené 1×

Košeľa

Predám 2x oblečenú košeľu, veľkosť píše S ale určite XS, je ako nová. Cena 7€
Aktualizovaný pred 2 dňami
2 zobrazenia od 26. mar 2022
8 €7 €
Oznam od predajcu: Píšte prosím Vás len pri serióznom záujme a neoberajte ma o čas. Ďakujem za pochopenie.
silwika123    Košice - Staré Mesto
Milé mamičky,

Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika ponukam krásne kúsky, ktoré boli kupované v značkových predajniach alebo v butikoch, vecicky 👗👓👚👜👠💄👢👒🛍sú prevažne nové s visackami, píšte iba pri vážnom záujme :) na úvod by som rada ozrejmila zopár PODMIENOK PREDAJA:

posielam iba po prevode na účet a vecičky neberiem späť nakoľko je to bazár, takže si rozmyslite či danú vec chcete pre tým než za ňu zaplatíte.

posielam buď obyčajne 1,30€ poštovné alebo doporučene 2,40€. Pri väčšom balíku podľa váhy aj do 1kg. Odber veci je v minimalnej hodnote 5 €, uctujem si balne 0,30€ ku každej zásielke. Obycajne posielam iba na VLASTNU zopovednost, tak to berte prosim na vedomie mamicky ak si chcete nechat poslat obycajne zasielku, za pripadne straty nezodpovedam a stratu zásielky riešiť nebudem (taktiež nevraciam peniaze za zaplatenú zásielku, ktorá Vám pri Vami vybranom OBYČAJNOM poštovnom nedôjde). Na úhradu čakám 24hodin po prejavení záujmu o kúpu a vyžiadaní údajov k platbe v prípade nekomunikacie posúvam ďalšej zaujemkyni.

Prosím Vás nezjednávajte so mnou ceny a taktiez ani ceny postovného!! Poštovné sa platí Slovenskej pošte nie mne. Pri väčších nákupoch som ochotná poskytnúť zľavu, prípadne uhradim poštovné inak sú ceny pevné. K nákupu darujem len jeden darček.

Baličky posielam raz do týždňa keďže nemám veľa voľného času.

Ak ma žiadate o veľa info, premeriavanie aj odpoveď ,,nemám už záujem" beriem ako prejav slušnosti :) :)

Viac fotiek nerobím iba ak uznám, že fotky niesu postačujúce. Taktiež neposkytujem viac foto na postave, nie všetky veci sú v mojej velkosti a momentálne som aj po pôrode.

PREDAVAM IBA VECI V INZERATOCH PROSIM NEPYTAJTE SA MA NA OSTATNE LEBO TO NA PREDAJ NIE JE !!!!!

NEMAM ZAUJEM O VYMENY !!!!

Ak o danú vec prejavíte záujem budem rada ak sa spätne vyjadrite aj keď už nemáte záujem.

Vecičky aj rezervujem, ale len overeným kupujúcim 🙂

Ďakujem za pochopenie. Prajem príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Košeľa, xs
Košeľa, xs
Košeľa, xs