Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Body 2 ks

Bodynky sú nosené, ale stále zachovalé. Sem-tam sa nájde fliačik na obšití výstrihu (na golieriku), jemné žmolky. Na niektorých sú body pri zapnutí "dokriva", je to asi vyťahaním látky. Ale všetky sa bez problémov dajú zapnúť. Veľkosť je písaná 0-3 mesiace a 56 cm. Podľa mňa to mala byť 62, ale takto je to na štítku.
Šírka 22 cm, dĺžka 34 cm.
Mám 2 sady po 2 ks, čiže spolu 4 ks. Sú úplne rovnaké.
Cena je za jednu sadu (2 ks).
Aktualizovaný včera
43 zobrazení od 6. apr 2017
1,20 €
evitahl    Čekovce (okres Krupina)
Milí kupujúci,
ďakujem, že venujete čas môjmu bazáriku. Verím, že Vás v ňom niečo zaujme. Veci sú z našej rodiny, jednoducho už u nás splnili svoj účel, tak im chceme dať ďalšiu šancu, aby poslúžili iným.
Sme nefajčiarska domácnosť.
O výmenu tovaru nemám záujem.
Ak máte o tovar záujem a nedá sa Vám kúpiť ihneď, nie je problém rezervovať si ho. Stačí napísať a dohodneme si termín dokedy. :)
Ceny sú uvedené ako konečné a bez poštovného. Poštovné pripočítavam k cene v zmysle cenníka slovenskej pošty. Ak neuprednostňujete prvú triedu, pošlem Vám tovar druhou triedou. Bez doporučenia posielam na vlastnú žiadosť a riziko. Veci posielam po pripísaní peňazí na účet. Doporučené zásielky a balíky podávam elektronicky, vyjde Vás to o niečo lacnejšie.
Na poštu chodím 2x do týždňa.
Stav vecí sa snažím detailne opísať - farbu, veľkosť, vady. Ak náhodou zabudnem napísať, kde sa nachádza nejaký fliačik alebo iná chyba, nie je to zámerné, prepáčte mi to.
Ak budete mať k tovaru nejaké ďalšie otázky, rada Vám ich zodpoviem.
Nájdite si prosím čas na hodnotenie, či už pozitívne alebo negatívne, spoločne nám to pomáha zlepšovať sa. Ja sa vždy snažím o to pozitívne. :)
Ďakujem, že nakupujete na MK. Spoločne tak šetríme zdroje, peniaze, čas a hlavne našu krásnu Zem. :)
Eva
Zobraz celé podmienky
Body 2 ks, early days,56
Body 2 ks, early days,56