Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 7×

Elegantné sako

Sako som mala na sebe 1x a to na pisomnej maturite. Je tenké, takže ho môžete vyuzit aj cez leto ako prehoz cez šaty alebo elegantné tričko, blúzku, košeľu, body.. môžete ho skombinovať aj s riflami ako sú boyfrendy alebo obyčajné skinny, k tomu nejaké tričko s potlačou a tenisky. Je skôr oversize- čo znamená, že nie je obtahujúce ako iné saká. Ak chcete, aby Vám vynikla postava, neváhajte ku saku zvoliť hrubý opasok. Nezabudnite si pozrieť na mojom profile aj nejakú bižutériu, ktorou si môžete obohatiť svoj outfit. Na pravom ramene je cca 5mm šmuha.
Aktualizovaný včera
58 zobrazení od 1. jún 2020
9,30 €
nikolkanikol    Hliník nad Váhom (okres Bytča)
Dobrý deň, milé mamičky- nákupné maniačky! ☺️
Ak ste na mojom profile a zapáčili sa Vám nejaké vecičky a chceli by ste si ich kúpiť, chcem vás iba informovať o tom, že všetky vecičky precízne premeriavam a prezerám. Ak na nich nájdem nejakú chybu, informujem vás o tom hneď dole v popise. Moje oblečenie a topánky sú väčšinou nové, alebo minimálne využité, vo vynikajúcom stave. Potrpim si hlavne na značky, takže väčšina vecí je značková a drahšia. Do ceny nezahrnujem poštovné ani balné. Ak si kúpite 2 alebo viac kusov, tak obyčajné poštovné máte ZDARMA. (plati to pri nákupe nad 9€). Peniaze prijímam iba prevodom na účet. Po príchode peniažkov na účet, hneď zásielku odošlem. (Späť ju neprijímam). Neposielam ani na dobierku. A taktiež veci nevymieňam.
Topánočky a iné veci predávam, pretože už mám plný šatník a neviem, kam ich už odkladať. Niektoré som ani nenosila. Predávam aj vecičky pre naše malé ratolesti.
Ak Vám niečo nebude jasné, alebo sa budete chcieť niečo iné spýtať, tak má môžete kontaktovať. (Veď viete ako to chodí).
Prajem príjemne nakupovanie 😊
Zobraz celé podmienky
Elegantné sako, h&m,36
Elegantné sako, h&m,36
Elegantné sako, h&m,36
Elegantné sako, h&m,36
Elegantné sako, h&m,36
Elegantné sako, h&m,36