Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 8×

Nike tenisky za super cenu

Krasne, kvalitne kozene tenisky, original Nike, 2x obute, velkost UK 4,5; EUR 37,5; US 13 1/2K, vnutorna dlzka 23,5cm. odporucam, super cena.
Aktualizovaný pred 6 dňami
141 zobrazení od 15. okt 2019
25 €
Oznam od predajcu: ❗️🆘🆘VÝPREDAJ ZN. TOPOLINO, C&A🆘🆘❗️ZĽAVY NA CELÚ PONUKU🆘🆘❗️
plava1    Zvolen
Mile maminky- milí oteckovia, milí nakupujúci. Som veľmi rada, že ste nakukli na moju stranku a do mojich albumikov. Verím, že si niečo pekné vyberiete a budete maximálne spokojní, nakoľko mojou snahou je Vaša maximálna spokojnosť. Veľmi pekne Vám ďakujem za Váš prejavený záujem.

Zodpovedný vedúci: Viera Tkáčiková
-e-mail: pupava60@gmail.com (nonstop)
-mobil: 0903 137 767 (08:00-20:00)

Co sa tyka podmienok predaja, vecicky zasielam az po pripisani peniazkov na ucet a to max. do 3 dní. Účet mam vedený v ČSOB - banke.

Balicky posielam doporučene. V prípade vyššej váhy a hodnoty balíčka odosielam ako poistený balík. Viem odoslať aj obyčajne, ale len na Vaše riziko v prípade straty balíčka. O každom odoslanom balíčku Vám posielam info. Faktúrky odosielam na požiadanie.

NA DOBIERKU NEZASIELAM !!!!!

Balné si účtujem 0,30€.
Poštovné je podľa tarify Slovenskej pošty, samozrejme záleží od sumy objednávky a tiež aj od veľkosti balíčka.

POSTOVNE SI UCTUJEM NASLEDOVNE /platne od 1.7.2019/:
-Balicky posielam vacsinou doporučene, takze postovne do 500g vratane balneho si uctujem 2,30€ t.j. 2€ postovne + 0,30€ balne, co ja este doplacam zo svojich prostriedkov na balne.

-Pokiaľ máte záujem odoslať balíček obyčajne, na VAŠE RIZIKO ho odošlem aj obyčajne, takže v prípade straty balíčka nenesiem žiadnu zodpovednosť a všetky rizika spojené s doručením zasielky su len na Vás ako kupujúcej strane. Preto je na Vás, ako sa rozhodnete zásielku odoslať. Obyčajne poštovne je 1,10€ + 0,35€ balné t.j. spolu 1,40€.

-Balicky - doporučene do 1kg, vratane balneho si uctujem 3,10€ t.j. 2,80€ postovne + 0,30€ balne, co ja este doplacam zo svojich prostriedkov na balne.

-Pokial je balicek vacsi ako 1kg, posielam ho ako balik t.z. postovne je do 3kg 2,70€ + balne 0,30 t.j. spolu 3€ + poistenie balíka + 0,60€.

Možnosť vrátenia tovaru, ktorý je hneď k odberu (netýka sa tovaru na objednávku) je do 7dní od prevzatia balíčku podľa platného zákona, ale Vás poprosím o možnosti vrátenia tovar informovať hned po prijatí balíčka, Suma bude vyplatená obratom, ako mi bude vrátený balíček a v ňom vecičky v pôvodnom stave, tak ako Vám boli zaslané + vrátená suma bude znížená o poštovné + balné. V prípade, ak budete žiadať o výmenu, je možná, pokial sa na nej dohodneme, ale poštovné za výmenu hradíte Vy ako kupujúca strana.

Firma TOPOLINO,alebo v Nemecku skor známa ako Ernsting´s Family,má svoje vlatné podkategórie a to:

Najmenšie deti "BABIES" veľkosti 62-92 Topolino
Menšie deti "MINIS" preškolský vek 98-122 Topolino
Vačšie deti "KIDS" školský vek 128-170 Yigga

Dámska kategória je tiež rozdelená na dve kategórie a to:
"GINA" to sú veľkosti na štíhle mamičky,alebo dospievajúce baby vo veľkosti 34-40
"GINA Benotti" sú klasické veľkosti S-XXL

Pánska kolekcia má názov "van VAAN" a tá je tiež v klasických veľkostiach S-XXL

V pripade objednavky veciciek zn. Topolino a C&A, ktore nemam skladom, treba vybrat spravnu velkost prip. Vam s nou rada poradim, nakolko pri objednavkach nie je mozne tovar vratit.

V PRíPADE AKýCHKOľVEK VAšICH OTáZOčIEK, MA KľUDNE KONTAKTUJTE A JA VAM NA NE VEľMI RADA ODPOVIEM.

EšTE RAZ VEľMI PEKNE DAKUJEM A ZELAM PRIJEMNE NAKUPOVANIE.

VIERA
Zobraz celé podmienky
Nike tenisky za super cenu, nike,38
Nike tenisky za super cenu, nike,38
Nike tenisky za super cenu, nike,38
Nike tenisky za super cenu, nike,38
Nike tenisky za super cenu, nike,38
Nike tenisky za super cenu, nike,38