Použitý tovar

Tenisky Nike

Chlapčenské tenisky Nike, veľmi ľahučké a pohodlné. Klasické šnúrky sme vymenili za takú sťahovaciu gumičku. Sú v nosenom stave (chyby som sa snažila odfotiť), ktorý je zohľadnený v cene, ale na ihrisko sú ešte úplne v pohode :) Ešte by sme ich kľudne nosili, len už sú malé.
Aktualizovaný pred 2 dňami
21 zobrazení od 13. mar 2021
9 €5 €
petmol    Želiezovce (okres Levice)
Dobrý deň, vitajte v mojej ponuke inzerátov!
Som rada, že ste nazreli do môjho bazárika. Vecičky sú väčšinou po synovi, v dobrom stave, niektoré nové alebo takmer nenosené. Bola by som veľmi rada, keby ešte niekomu poslúžili.
Pri každej veci sa snažím uviesť reálny stav a rozmery. Tovar neberiem späť, nakoľko je to bazár, preto sa radšej kľudne pýtajte. Pri kúpe s touto podmienkou súhlasíte. Otázky rada zodpoviem, tovar premeriam, prípadne poskytnem ďalšie info k predávaným veciam. Pri odbere viacerých vecí je možná aj zľava. Balné neúčtujem.
Vybraný tovar Vám pošlem doporučene alebo obyčajne. Poprosím, zvážte doporučené poštovné, obyčajne posielam naozaj len na Vašu vlastnú zodpovednosť, za prípadnú stratu neručím, ani nevraciam platbu.
Poštovné rátam podľa taríf pošty. Na dobierku neposielam.
Platby za nákup prosím posielať na číslo účtu: SK65 8360 5207 0042 0270 5488.
Budem rada, ak mi dáte vedieť, že balíček dorazil v poriadku a napíšete hodnotenie pre ostatné mamičky. Taktiež verím, že budete spokojné s nákupom a vrátite sa, keď budete niečo potrebovať :) Príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Tenisky nike, nike,35
Tenisky nike, nike,35
Tenisky nike, nike,35
Tenisky nike, nike,35
Tenisky nike, nike,35