Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Spodná bielizeň

Predám tielko a nohavičky pre dievčatko. Sú opraté bez známky nosenia.
Veľ. 86/92, Zn. lupilu
Aktualizovaný pred 5 dňami
18 zobrazení od 9. apr 2019
2,50 €
inci    Žilina
Srdečne Vás vítam v mojom bazáriku :) Vecičky len predávam, preto prosím nežiadajte o výmenu.
REZERVÁCIA:
Informácie o tovare ako miery, farba, materiál apod. nepovažujem za rezerváciu. Pri viacerých záujemcov naraz uprednostňujem rýchlejšie jednanie pred poradím. Podklady k platbe (číslo účtu a výslednú sumu s poštovným) pošlem v správe po potvrdení objednávky. Rezerváciu držím max. 3 dni (po dohode a pri vážnom záujme aj dlhšie) ak sa mi do tejto doby neozvete, resp. nenabehne platba rezerváciu ruším a tovar posúvam ďalej na predaj.
PLATBA A DODANIE TOVARU:
Balíky posielam najneskôr na druhý deň od pripísania peniažkov na môj účet. Akceptujem platbu vopred na účet, tzn. bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou – na účet, pokiaľ chcete peniaze vložiť na účet v hotovosti, poprosím k objednávke prirátať 1,50€ (poplatok banky za vklad v hotovosti).
NA DOBIERKU NEPOSIELAM.
CENA ZA TOVAR A SPOSOB DORUČOVANIA:
Všetky ceny v mojom bazáriku sú bez poštovného. Poštovné určujem podľa taríf Slovenskej pošty v závislosti od veľkosti, váhy a typu zásielky. Menšie a lacnejšie vecičky posielam aj obyčajne ako listová zásielka (bez dokladu o podaní) ale len na Vaše riziko. Za prípadnú stratu ako aj za oneskorené dodanie a poškodenie zásielky zavinené poštou zodpovednosť nenesiem. Balné si neúčtujem. O odoslaní balíka Vás vždy informujem.
REKLAMÁCIA A VRÁTENIE TOVARU:
Tovar sa snažím čo najviac detailne nafotiť, väčšinou uvádzam aj mnou namerané miery a na každý väčší nedostatok upozorním, preto tovar späť neberiem, nevymieňam a nevraciam peniaze. Pri vážnom záujme sa radšej vždy pýtajte a uistite sa, že to čo kupujete spĺňa Vaše požiadavky. Rada Vám odpoviem.
Zodpovednosť beriem len na veľké poškodenie (ako napr. fľaky, diery, nefunkčný zips a pod), ktoré som prehliadla a neuviedla v popise a na ktoré ma upozorníte v deň dodania. Ak bude reklamácia opodstatnená, akceptujem to.
Ďakujem za prečítanie a rešpektovanie mojich podmienok predaja. Teším sa na spoluprácu a obojstrannú spokojnosť. Prajem Vám príjemné nakupovanie:)
Zobraz celé podmienky
Spodná bielizeň, lupilu,86