Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Čiapky, rukavice, šály
Použitý tovar

Ciapka levika raz na sebe, gap, na 1 r. a 1 1/2 r

S hodvabom. Mali sme ju raz na fotenie. Nebola nosena. Ma v sebe okrem bavlny aj hodvab/ silk, takze je jemna a drzi na hlavke, nedviha sa . Obvod 42cm. 18. 24mesiac. Tiez je super na fotenie, karneval, halloween ale aj na normalne nosenie.
Uz ked som ju chcela davat v prechodnom obdobi, bola uz malicka.
Kupovana bola v USA.
K tomu ciapka gap so siltom zdarma, velmi oblubena. Ten isty rozmer.
Da sa nosit skor.

Postovne nie je v cene.
Aktualizovaný pred 5 dňami
285 zobrazení od 19. nov 2015
7 €5 €
Oznam od predajcu: Moje milé o skúsenosti sa rada podelím. 🕊🌸💌
fem    Prešov
Moje milé 🕊🌸💌,

Darčeky k objednávke prosím cca od 10,- eur vyššie. Prosím adekvátne, uprednostňujem najskôr takto, aby sme podporili recykláciu daného druhu, oblečenie k oblečeniu, prípadne k topánkam, hračku k hračke, ikea k ikea a pod.

Pre osobný odber sa prosím najlepšie ozvite v deň, keď ste naňho pripravení, dohadujeme sa vždy len na jeden termín. Veľmi radi vyjdeme v ústrety pre osobný odber, no však len raz. Ctíme si dohodu, nepodporujeme preklady termínov. Ďakujem.

Máme dobré srdce, radi podporujeme ekologicke myslenie a s radosťou, to - čo podarujeme k objednávke. Rada by som stretla ľudí s dobrým srdcom, podobne zmyšľajúcich a cítiacich aj pri obchodíkoch, je to najmä o dôvere. Veci kupujem najmä v obchodoch s mnohými sociálnymi programami (ako Gap), s obmedzením nebezpečných látok - ťažkých kovov (ako Bisgaard) z handy made prírodných materiálov (Mrugala), tiež aj z organickej bavlny, ľanu a plus tie, ktore okrem bio bavlny vytvarajú vlastný dizajn, podporuju pôvodnú autorskú tvorbu (Duns Sweden). Tiež podporujem mladých umelcov a handmade tvorbu.

Týmto, verím, že podporite toto dobro aj vy spolu so mnou. Ďakujem veľmi za hodnoty a lásku pre nás všetkých, ktorá tu ostane aj pre naše deti a ďalej do budúcna.

Vecičky sú moje a veľmi rada vám poviem svoje skúsenosti, so strihmi a ďalšie informácie, detaily. Kľudne sa pýtajte, akú máte predstavu, na čo vec potrebuje. Aby sme zladili svoje predstavy. Zháňam pre moje dietatko podobné typy vecí na sezónu a vrstvenie každý rok, ktoré sa mi osvedčili. Kupujem z originálnych stránok výrobcov, veci objednané, niektoré kupované priamo v USA. Všetky detské vecičky priamo nemeriam. Rozmery pre aké dieťatko sú pri gape niekedy uvedené na štítku. Sama mam vysoké dieťatko, veľkostne viem poradiť. Preto mu kupujem od narodenia oblečenie najmä z USA, vydrží aj viac sezón, sú to iné strihy ako v Európe. Dobrý strih je základ, potom vydrží aj viac sezón.

Všetky veci na predaj mám uložené mimo našich vecí v osobitných krabiciach v osobitnom priestore. Sú zabalené v strečovej fólii.

Kedže ide o bazár, veci späť neberiem.

Fotím na supermakro, veľké priblíženie. Odporúčam fotku vždy v novom tabe alebo linku rozkliknúť a ešte raz kliknúť na zväčšenie s lupou na jej skutočnú veľkosť a vidíte detaily, akoby ste na vec pozerali úplne blízko s očami aj pár cm alebo mm od nej.
Zobraz celé podmienky
Ciapka levika raz na sebe,  gap, na 1 r. a 1 1/2 r, gap,92
Ciapka levika raz na sebe,  gap, na 1 r. a 1 1/2 r, gap,92
Ciapka levika raz na sebe,  gap, na 1 r. a 1 1/2 r, gap,92