Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chlapčenské košele

Nosené, nepoškodené košele s dlhým rukávom. Tmavomodrá značky Rebel, svetlomodrá L.O.G.G. Dĺžka košele - 46 cm, dĺžka rukáva - 39 cm. Cena za kus - 3 €.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
7 zobrazení od 26. júl 2020
6 €
Oznam od predajcu: V prípade kúpy troch a viac vecí poštovné zdarma.
enixelka    Austrália
Pekný deň prajem mamičky,
vitajte na mojom bazáriku.

👗 veci, ktoré ponúkam sú nosené, nepoškodené, nositeľné. Ak sú veci len na donosenie alebo ak majú nejakú chybu, informujem o tom v texte. Ceny sú symbolické teda ich prosím nezjednávajte. Snažím sa tovar fotiť tak, aby bola zobrazená reálna farba, avšak nie vždy to viem ovplyvniť, keďže to závisí aj od kvality svetla.

📦Tovar posielam po prevode na účet, k cene tovaru účtujem poštovné podľa tarify slovenskej pošty.
⛔️Na dobierku neposielam, nemám s tým dobré skúsenosti.

🔍Ak máte k inzerátom doplňujúce otázky (ohľadom farby, materiálu, rozmerov a pod.), pýtajte sa vopred, pretože predaný tovar zvyčajne neberiem späť. Kupujete veci cez internetový bazár, isté riziko, že tovar nebude zodpovedať predstavám určitých mamičiek tu je. Ja som ochotná zodpovedať všetky vaše otázky, ale nie som ochotná, ani povinná riešiť následnú nespokojnosť kupujúcich, ktorým sa za symbolickú cenu nepáči farba, strih, materiál, chýbajúca vysačka a pod. V krajnom prípade ponúkam aj vrátenie tovaru, samozrejme spätné poštovné si hradíte vy. Následne po doručení tovaru v takom stave, v akom som ho odoslala, posielam peniaze späť.

⏱Na vyjadrenie ohľadom záujmu o tovar čakám tri dni. Po tomto termíne dávam prednosť ďalším záujemcom.

💗Teším sa na spoluprácu a prajem pekný deň.
Zobraz celé podmienky
Chlapčenské košele, rebel,122
Chlapčenské košele, rebel,122
Chlapčenské košele, rebel,122