Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Mikiny, svetre, bolerká
Použitý tovar

Mikina s dinosaurom

Dobrý nosený stav
Aktualizovaný pred 3 týždňami
13 zobrazení od 18. okt 2019
7 €
Oznam od predajcu: !!!!!!!!!ZNÍŽENÉ CENY!!!!!!!! IBAN SK6311000000002618514758
babysko    Nitra
IBAN SK6311000000002618514758

Ahojte maminky!

Teší ma, že ste zavítali do môjho bazáru. Vítam vás a šup šup nakupovať. Je z čoho vyberať, ceny sú priaznivé (zodpovedajú kvalite a stavu oblečenia), takže vám nič nebráni vyparádiť svoje princezné a fešákov. Predtým si však pozorne preštudujte podmienky predaja.

Oblečenie a vecičky, ktoré ponúkam sú po mojej Grétke a Šimonkovi. Všetky som vyprala a pozorne prezrela. Ak by sa našiel nejaký nedostatok (fľak, dierka...) upozorním na to a odfotím. Ak by sa stalo, že som niečo prehliadla, najlepšie bude ak to nafotíte a pošlete na môj mail (objednavkymk@gmail.com). Určite sa dohodneme na kompenzácii. Tovar sa snažím popísať čo najreálnejšie, ak ale máte nejaké nejasnosti, neváhajte sa opýtať. Som vám k dispozícii. Veci a peniaze naspäť neberiem, takže sa riadne informujte o veľkostiach a dĺžkach, aby ste neboli zbytočne sklamané, že vám to nesadne. Všetky ceny v inzerátoch sú bez poštovného. Balné si neúčtujem. Ceny sú pevne stanovené, prípadné zľavy určujem sama!

Poštovné:
Podľa tarify Slovenskej pošty.

Objednávku posielam ako doporučený list príp. balík 2. triedou. Na vyžiadanie aj 1. triedou a/alebo s vyšším poistením (viď. cenník Slovenskej pošty http://cennik.posta.sk/#). Na vlastnú zodpovednosť sa dá poslať aj obyčajne ako list/balík 2. triedy. Za nepoistené balíčky pri strate nezodpovedám. Na dobierku neposielam. Na poštu sa dostanem tak 1-2x v priebehu týždňa.

Osobný odber je možný v Nitre.

Platba
Objednaný tovar posielam po nabehnutí platby na môj účet v Tatra banke 2618514758/1100. Do poznámky k platbe prosím uveďte SVOJE MENO kvôli lepšej identifikácii platby.
Vaša objednávka je pre mňa záväzná. Po zaslaní detailov k platbe vám objednaný tovar rezervujem maximálne 5 dní (ak sa nedohodneme inak). Ak platba v stanovenom termíne nedorazí, upozorním vás na to e-mailom/odkazom na modrom koníkovi. Ak nedostanem odpoveď do 24hodin, objednávku stornujem. Doplňujúce otázky alebo premerania nepovažujem za záväznú objednávku.

Poprosím vás o vašu aktuálnu adresu spolu s diakritikou!!!!!!

Budem vďačná, ak mi pošlete správu o doručení balíka.

Ďakujem, za váš čas strávený čítaním podmienok predaja a za ich akceptovanie.
Prajem príjemné nakupovanie a teším sa na spoluprácu s vami☺.
Papa lala Mima
Zobraz celé podmienky
Mikina s dinosaurom, dopodopo,116