Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tenšie rifličky Dopodopo 86

Predám tenšie rifličky Dopodopo 86, na ľavom stehne výšivka draka, nosené, nepoškodené, len rázporok sa rozpáral, stačí zašit, gombík s drakom je funkčný a rozpáranie nie je vidno. Nenosili sme ich veľa, zabudli sme na ne, ale teraz pri fotení som si všimla, že niektoré miesta majú inú farbu, neviem, či je to originál, ale zrejme sme ich tak už kúpili.
Aktualizovaný pred 3 týždňami
36 zobrazení od 25. máj 2012
4 €2 €
maja797    Tomášov (okres Senec)
Dobrý deň, ďakujem Vám, že ste navštívili môj obchodík, snažím sa čo najskôr odpovedať, väčšinou je to do 48 hodín, ale niekedy sa môže stať, že to bude trvať dlhšie, bývame často v nemocnici, ak máte záujem o niečo konkrétne, máme vecičky pre chlapca od 0 do 9 rokov, značky Next, H&M, C&A, len nestíham nahadzovať. Vecičky, ktoré predávam, sú vždy čisté, vyprané (nie sú ožehlené), pokiaľ nie je v inzeráte uvedené inak, sú po mojom synovi, prípadne po synovcovi, vo väčšine kupované nové alebo vo výbornom stave, väčšina dovoz Anglicko alebo Nemecko. Ceny sú uvedené bez poštovného. Pokiaľ je to možné, tovar sa snažím zaslať na druhý deň po pripísaní sumy na môj účet (cena tovaru+poštovné). Poštovné je minimálne 2,- €, je to aktuálne poštovné za doporučenú zásielku 2. triedy do 500 g podľa platného cenníka SP. V prípade, že požadujete zaslanie 1. triedou, je poštovné, ktoré si pošta účtuje vyššie. Takže pokiaľ je v inzeráte uvedené, že poštovné je v cene, myslím tým vyššie uvedené poštovné (2,-€). Na dobierku po zlých skúsenostiach neposielam. Dá sa dohodnúť aj na nižšom poštovnom, ale v tom prípade si za zásielku zodpovedáte Vy. NEZABUDNITE PRI VKLADE A PRI PREVODE UVIESŤ DO POZNÁMKY MENO (BEZ DIAKRITIKY prosím), lebo inak neviem identifikovať platbu !
Možný je aj osobný odber v Tomášove, prípadne v BA - Slovnafte a pri väčšom odbere sa určite dohodneme aj na cene, ktorá poteší obe strany. Teším sa na príjemnú spoluprácu. Maja
Zobraz celé podmienky
Tenšie rifličky dopodopo 86, dopodopo,86
Tenšie rifličky dopodopo 86, dopodopo,86