Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rifle Dopodopo 122

Predám málo nosené modré rifle Dopodopo, veľkosť 122, na 6-7 rokov, ale ponosíte aj dlhšie. Dĺžka je 73cm, vnútorná dĺžka nohavice je 50cm, gombík nie je funkčný, je len dekoratívny :-) , pás v kľude 2x33cm, max. 2x35cm, dá sa zmenšiť vo vnútri je posúvna gumička.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
55 zobrazení od 11. nov 2017
9 €6 €
maja797    Tomášov (okres Senec)
Dobrý deň, ďakujem Vám, že ste navštívili môj obchodík, snažím sa čo najskôr odpovedať, väčšinou je to do 48 hodín, ale niekedy sa môže stať, že to bude trvať dlhšie, bývame často v nemocnici, ak máte záujem o niečo konkrétne, máme vecičky pre chlapca od 0 do 9 rokov, značky Next, H&M, C&A, len nestíham nahadzovať. Vecičky, ktoré predávam, sú vždy čisté, vyprané (nie sú ožehlené), pokiaľ nie je v inzeráte uvedené inak, sú po mojom synovi, prípadne po synovcovi, vo väčšine kupované nové alebo vo výbornom stave, väčšina dovoz Anglicko alebo Nemecko. Ceny sú uvedené bez poštovného. Pokiaľ je to možné, tovar sa snažím zaslať na druhý deň po pripísaní sumy na môj účet (cena tovaru+poštovné). Poštovné je minimálne 2,- €, je to aktuálne poštovné za doporučenú zásielku 2. triedy do 500 g podľa platného cenníka SP. V prípade, že požadujete zaslanie 1. triedou, je poštovné, ktoré si pošta účtuje vyššie. Takže pokiaľ je v inzeráte uvedené, že poštovné je v cene, myslím tým vyššie uvedené poštovné (2,-€). Na dobierku po zlých skúsenostiach neposielam. Dá sa dohodnúť aj na nižšom poštovnom, ale v tom prípade si za zásielku zodpovedáte Vy. NEZABUDNITE PRI VKLADE A PRI PREVODE UVIESŤ DO POZNÁMKY MENO (BEZ DIAKRITIKY prosím), lebo inak neviem identifikovať platbu !
Možný je aj osobný odber v Tomášove, prípadne v BA - Slovnafte a pri väčšom odbere sa určite dohodneme aj na cene, ktorá poteší obe strany. Teším sa na príjemnú spoluprácu. Maja
Zobraz celé podmienky
Rifle dopodopo 122, dopodopo,122
Rifle dopodopo 122, dopodopo,122