Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Pyžamká 2 ks

Pyžamká sú nosené, ale zachovalé. Majú žmolky, nálepky, čo boli na vrchných dieloch sa praním odlepili a horné diely sú trochu vyťahané. Inak v poriadku.
Vrchný diel dĺžka 26 cm, šírka 28 cm, dĺžka rukáva od pleca 24 cm.
Spodný diel 37 cm.
Cena je za obe spolu, predaj možný aj jednotlivo. 1 ks za 1,25 €
Aktualizovaný včera
30 zobrazení od 31. jan 2018
2,50 €
evitahl    Čekovce (okres Krupina)
Milí kupujúci,
ďakujem, že venujete čas môjmu bazáriku. Verím, že Vás v ňom niečo zaujme. Veci sú z našej rodiny, jednoducho už u nás splnili svoj účel, tak im chceme dať ďalšiu šancu, aby poslúžili iným.
Sme nefajčiarska domácnosť.
O výmenu tovaru nemám záujem.
Ak máte o tovar záujem a nedá sa Vám kúpiť ihneď, nie je problém rezervovať si ho. Stačí napísať a dohodneme si termín dokedy. :)
Ceny sú uvedené ako konečné a bez poštovného. Poštovné pripočítavam k cene v zmysle cenníka slovenskej pošty. Ak neuprednostňujete prvú triedu, pošlem Vám tovar druhou triedou. Bez doporučenia posielam na vlastnú žiadosť a riziko. Veci posielam po pripísaní peňazí na účet. Doporučené zásielky a balíky podávam elektronicky, vyjde Vás to o niečo lacnejšie.
Na poštu chodím 2x do týždňa.
Stav vecí sa snažím detailne opísať - farbu, veľkosť, vady. Ak náhodou zabudnem napísať, kde sa nachádza nejaký fliačik alebo iná chyba, nie je to zámerné, prepáčte mi to.
Ak budete mať k tovaru nejaké ďalšie otázky, rada Vám ich zodpoviem.
Nájdite si prosím čas na hodnotenie, či už pozitívne alebo negatívne, spoločne nám to pomáha zlepšovať sa. Ja sa vždy snažím o to pozitívne. :)
Ďakujem, že nakupujete na MK. Spoločne tak šetríme zdroje, peniaze, čas a hlavne našu krásnu Zem. :)
Eva
Zobraz celé podmienky
Pyžamká 2 ks, f&f,74
Pyžamká 2 ks, f&f,74
Pyžamká 2 ks, f&f,74
Pyžamká 2 ks, f&f,74
Pyžamká 2 ks, f&f,74