Inzeráty > Oblečenie detské > Sukničky, šatičky
Použitý tovar

Šaty 140/146

100% stav, prekrásne..nam este velkee...celkova ldzka 72cm, šírka pod pazuchami 40cm,...100% bavlna. znacka debenhams / Star by Julienmackdonald/. velkost písaná 10r.
Aktualizovaný pred 5 dňami
465 zobrazení od 8. júl 2014
15 €8,50 €
nikusa9    Spišská Nová Ves
Milé mamičky!
Ďakujem za prejavený záujem o naše vecičky.:))
Platba prebieha prevodom na účet. Číslo účtu pošlem na požiadanie mailom. K cene tovaru si treba teda vždy prirátať cenu poštovného.
REZERVÁCIE držím 2 dní. Pokiaľ sa mi dovtedy neozvete,alebo neprídu peniažky na účet,tak vašu rezerváciu automaticky ruším, bez toho, aby som nakupujúcu musela upozorniť. Samozrejme,že vo výnimočných prípadoch sa možeme dohodnúť inak. Za rezervaciu nepovazujem, ak ma požiadate o premeranie tovaru alebo ine info.Ak mate o tovar vazny zaujem, poprosim vas napisat to hned:-)) Cenu prosím nezjednávajte, vždy sa ju snažím dať primeranú pôvodnej cene a aktuálnemu stavu oblečenia- DAKUJEM!

Veci pradávam aj mimo internetu, takže sa može stať že sa vec ktorú objednáte medzitým predá, ale snažím sa to stále aktualizovať:-))

Chcela by som vás ešte upozorniť , že v prípade ak sa stratí zásielka na pošte, neuhrádzam tú sumu, ktorá bola zaplatená, preto, lebo nie ja zodpovedám za stratu, ale pošta. Preplácam sumu, ktorú mi preplatí pošta. Je to nepríjemná vec, ale ja za tovar tiež platím, takže ak sa obávate straty, radšej si doplaťte poštovné, aby sa vám peniažky vrátili späť. Predídeme tak nedorozumeniu medzi mnou a nakupujúcou. Samozrejme zverejním podací aj reklamačný lístok a tiež vyjadrenie pošty. Ďakujem za pochopenie

Prosím vás,aby ste vašu adresu vždy uvádzali s DIAKRITIKOU.Predídeme tak možným problémom s poštou.

Maminky ešte vás chcem poprosiť o trpezlivosť pri odpovediach na vaše otázky, keďže mám malú dcérku, snažím sa odpovedať ako rýchlo to len ide, ale na prvom mieste je rodina :-)

Prajem príjemné nakupovanie.:)))

Dominika a Sashka
Zobraz celé podmienky
Šaty 140/146, 146
Šaty 140/146, 146
Šaty 140/146, 146