Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 2×

Tričko

Predám frajerské tričko pre chlapčeka. Bolo oblečené max. dvakrát, napriek tomu sme stihli urobiť pri písmene L tri úplne malinké svetlé fliačiky. Ani nevidno, uvádzam pre poriadok. Rozmery: dĺžka 38cm, šírka 28cm.
Aktualizovaný pred 6 dňami
2 €1 €
lucy1001    Hlohovec
Milé mamičky a ostatní záujemcovia!
Veľmi ma teší, že ste navštívili môj virtuálny bazárik. Ak máte akékoľvek otázky, pokojne sa pýtajte, rada Vám odpoviem (premeriam, odfotím, doplním info).
Tovar sa snažím čo najpresnejšie opísať a stanoviť naň cenu, ktoré by mohla byť pre vás akceptovateľná. Veci rezervujem max. 24 hodín (pokiaľ sa nedohodneme inak), pokiaľ sa nevyjadríte, resp. nezrealizujete platbu, tovar posúvam nasledujúcemu záujemcovi v poradí. Na platbu čakám 4 dni.
Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty (www.posta.sk/cenník). Vždy závisí od Vás, či si vyberiete prvú alebo druhú triedu.
Tovar odošlem až po pripísaní sumy na môj účet, následne do 2 pracovných dní. Prosím, pre rýchlu identifikáciu uvádzajte pri platbe Vaše meno. Na dobierku tovar posielam iba výnimočne a iba na základe kladných referencií.
Objednané a už uhradené vecičky nevymieňam ani neberiem späť, nakoľko vždy udávam rozmery a na požiadanie ešte znova premeriam.
Ponúkam a rovnako očakávam seriózne a slušné jednanie.
Vopred ďakujem za Vašu dôveru a pochopenie a prajem Vám príjemné nakupovanie.
Lucia
Zobraz celé podmienky
Tričko, f&f,92