Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Multifunkčný hrniec Go Chef 8 v 1

Raz použitý, no pre nás je veľký, nakoľko varíme malé množstvá. Balenie obsahuje základňu s regulátorom teploty a časovačom, napájací kábel, spodnú a hornú mriežku, fritovací košík, keramickú nádobu o objeme 5 litrov, sklenenú pokrievku, užívateľskú príručku v českom jazyku a recepty. Funkcie.... varenie, pomalé varenie, smaženie (hlboké, plytké, povrchové), rýchle opekanie, varenie na pare, pečenie, fondue, ohrievanie, rozmrazovanie. Mám k hrncu aj 6 kusov vidličiek na fondue za 9,96€.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
2703 zobrazení od 4. aug 2015
60 €50 €
tinaloo007    Skalica
Dobrý deň, dakujeme, že ste nakukli k nám do bazáriku. Veci NEVYMIEŇAM!!!!, ale predávam. Ak niečo budem potrebovať, sama si to vyhľadám. Ďakujem za pochopenie. Rovnako Vás prosím, aby ste NEZJEDNÁVALI z ceny, nakoľko predávam veci naozaj lacno. Vzhľadom na skúsenosti vlastné a aj iných mamičiek, veci neposielam na dobierku. Len vo vynímočných prípadoch, a len na základe kladných odporúčaní. Poštovné si účtujem podľa platných sadzieb slovenskej pošty. Balné si účtujem len v prípade, ak by sa niečo posielalo v bublinkovej obálke alebo inom kupovanom obalovom materiáli, inak nie. Ceny uvedené v inzerátoch zodpovedajú stavu predávanej veci, takže ak niečo predávam za 1€, tak nemôže niekto očakávať nový tovar!!! Vždy uvádzam stav ako nosený, top, nové a pod.... Ak má predávaná vec závažné poškodenie, ktoré by nejako ovplyvňovalo jeho funkčnosť, tak to uvádzam... Môže sa však pri tom veľkom množstve vecí stať, že si niečo nevšimnem, tak v tom prípade sa ospravedlňujem dopredu... Nikto nie je neomylný... Ak vkladáte peniaze priamo na účet v banke, tak si prirátajte k danej sume ešte 0,50€, poplatok banky, ktorá mi ho strhne z účtu....!!!
Ak sme sa nedohodli inak, tak danú sumu treba poslať na účet SK56 0200 0000 0040 4695 1459.
Tovar rezervujem 3 dni, po dohode aj dlhšie, avšak maximálne 7 dní (1 týždeň). Myslím, že je to dostatočný čas na rozmyslenie si či danú vec chcete alebo nie. Píšte len v prípade seriózneho záujmu, nie "len tak". Nakoľko mám toho na predaj veľa, tak veci nemeriam, ale v prípade záujmu rada premeriam konkrétnu vec... Vždy o všetkom informujem (odoslanie balíčka a pod.)...
Prajem príjemné nakupovanie
Zobraz celé podmienky
Multifunkčný hrniec go chef 8 v 1,
Multifunkčný hrniec go chef 8 v 1,
Multifunkčný hrniec go chef 8 v 1,