Ulož - uložené 1×

Vianočné Pulovriky pre dvojičky 80

Ponúkam na predaj 2 pletené pulovriky vo veľkosti 80 s vianočným/zimným motivom-snehuliak a sobik. Výborný materiál aj vypracovanie. Nosené minimálne, sú v dobrom stave, čo kde tu sa nájdu zmolky ako je to bežné pri vlbenych svetroch. V prípade záujmu premeriam a lepšie odfotím. Uprednostnim predaj spolu.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
41 zobrazení od 13. okt 2020
10 €
monm    Bratislava - Dúbravka
Zdravím všetky mamičky, budúce mamičky aj ostatných, čo ste sem nazreli.

Ešte len začíname s predajom vecičiek, ale kedže máme dvojičky - chlapčekov, predpokladáme, že tu bude postupne dosť inzerátov, pretože vecičiek máme veľa a drobci z nich veľmi rýchlo vyrastajú, najmä prvé mesiace mali niektoré oblečené len jeden-dvakrát a už im boli malé. A niektoré veci sme ani nevyužili, lebo nebola príležitosť alebo sme ich mali nakúpených priveľa.
Keďže predávam vecičky po našich dvojičkách, väčšina oblečenia je dvojmo. My sa snažíme naše dvojičky obliekať stále rovnako alebo takmer rovnako a preto vieme, že niekedy je veľmi ťažké nájsť rovnaké oblečenie a ešte ťažšie chodiť s deťmi po obchodoch.
Vecičky predávame v takom stave, v akom sú nafotené, na prípadné nedostatky vždy upozorníme aj ich od fotíme. Ale niekedy fotka nezachytil reálny stav, najmä farby sú trochu skreslené.
Ak máte o niečo záujem a chýbajú Vám od nás ešte nejaké informácie pokojne sa pýtajte, budeme sa snažiť Vám zodpovedať na všetky Vaše otázky, preto prípadne reklamácie nebudeme akceptovať.
Ak by ste potrebovali čas na premyslenie, sme ochotní Vám danú vec rezervovať.
Tiež je tu priestor aj pre dohodu o cene, najmä pri odbere viacerých vecičiek.
Zároveň vás chceme poprosiť o trpezlivosť. Pri dvojičkách nie je vždy priestor a čas reagovať okamžite.
Bývame v Bratislave a uprednostňujeme osobný odber. V prípade záujmu pošleme požadované vecičky aj poštou, prípadne kuriérom po vzájomnej dohode po pripísaní peniažkov vopred na náš účet, na dobierku neposielame. Cena bude potom navýšená o poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty a balného o čom budeme vopred informovať.
Veríme, že tak ako nám dobre poslúžili, poslúžia ešte ďalším detičkám a budú mať z nich radosť. Dúfame, že niekoho potešíme našou ponukou a uľahčíme Vám tak nakupovanie.

Ďakujeme a želáme krásny deň a príjemné nakupovanie!
Zobraz celé podmienky
Vianočné pulovriky pre dvojičky 80, 80
Vianočné pulovriky pre dvojičky 80, 80
Vianočné pulovriky pre dvojičky 80, 80