Inzerát je exspirovaný.

Letné pyžamká pre dvojičky 80

Ponúkam na predaj 2 krat 2 bavlnené letné súpravy - tričko s krátkym rukávom a krátke nohavice, vo veľkosti 80. Farba je svetlomodrá a svetlozelená. Nosené minimálne, ako pyžamká, preto sú vo výbornom stave. V prípade záujmu premeriam a lepšie odfotím. Uprednostním predaj spolu.
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
8 zobrazení od 24. máj 2021
12 €
monm    Bratislava - Dúbravka
Zdravím všetky mamičky, budúce mamičky aj ostatných, čo ste sem nazreli.

Ešte len začíname s predajom vecičiek, ale kedže máme dvojičky - chlapčekov, predpokladáme, že tu bude postupne dosť inzerátov, pretože vecičiek máme veľa a drobci z nich veľmi rýchlo vyrastajú, najmä prvé mesiace mali niektoré oblečené len jeden-dvakrát a už im boli malé. A niektoré veci sme ani nevyužili, lebo nebola príležitosť alebo sme ich mali nakúpených priveľa.
Keďže predávam vecičky po našich dvojičkách, väčšina oblečenia je dvojmo. My sa snažíme naše dvojičky obliekať stále rovnako alebo takmer rovnako a preto vieme, že niekedy je veľmi ťažké nájsť rovnaké oblečenie a ešte ťažšie chodiť s deťmi po obchodoch.
Vecičky predávame v takom stave, v akom sú nafotené, na prípadné nedostatky vždy upozorníme aj ich od fotíme. Ale niekedy fotka nezachytil reálny stav, najmä farby sú trochu skreslené.
Ak máte o niečo záujem a chýbajú Vám od nás ešte nejaké informácie pokojne sa pýtajte, budeme sa snažiť Vám zodpovedať na všetky Vaše otázky, preto prípadne reklamácie nebudeme akceptovať.
Ak by ste potrebovali čas na premyslenie, sme ochotní Vám danú vec rezervovať.
Tiež je tu priestor aj pre dohodu o cene, najmä pri odbere viacerých vecičiek.
Zároveň vás chceme poprosiť o trpezlivosť. Pri dvojičkách nie je vždy priestor a čas reagovať okamžite.
Bývame v Bratislave a uprednostňujeme osobný odber. V prípade záujmu pošleme požadované vecičky aj poštou, prípadne kuriérom po vzájomnej dohode po pripísaní peniažkov vopred na náš účet, na dobierku neposielame. Cena bude potom navýšená o poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty a balného o čom budeme vopred informovať.
Veríme, že tak ako nám dobre poslúžili, poslúžia ešte ďalším detičkám a budú mať z nich radosť. Dúfame, že niekoho potešíme našou ponukou a uľahčíme Vám tak nakupovanie.

Ďakujeme a želáme krásny deň a príjemné nakupovanie!
Zobraz celé podmienky
Letné pyžamká pre dvojičky 80, 80
Letné pyžamká pre dvojičky 80, 80
Letné pyžamká pre dvojičky 80, 80
Letné pyžamká pre dvojičky 80, 80
Letné pyžamká pre dvojičky 80, 80