Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 1×

Hračka šteniatka Puppy, 1 kus

Psíček značky TOLO hýbe hlavou, nohami a chvostíkom. Pri pohybe "cvaká", čím podporuje motoriku dieťatka (keď skúša otáčanie končatín podporené zvukom). Nemá žiadne opotrebenie (asi sa ani nedá pokaziť :), mali sme len doma. (Nový asi 7,30 €).

S modrou alebo bielou mašličkou, červenou.

Max. rozmery asi 10 x 9,5 cm.

👉 *Vyberte si ešte niečo k tomu a spolu výhodnejšie - pozrite oznam predajcu.* 🌸👍👍👍

Yw*yr*
Aktualizovaný pred 6 dňami
70 zobrazení od 14. apr 2019
3,95 €3,30 €
Oznam od predajcu: Čítajte podmienky,pls/ZĽAVA! 10% od 3 ks/inz +od 8,90€; tričká od 4ks/4té najlac.zdarma/nie twins #nohav/rifle+trič -5%
Ďakujem za Váš záujem a prečítanie podmienok. Predávam väčšinou málo nosené veci, i pár nových, či v dobrom stave a zopár hračiek. Prípadnú vadu sa snažím popísať v inzeráte, je odfotená a je to zohľadnené v cene. Pri výbere väčšieho počtu vecí dávam zľavu. Balíček posielam po platbe na účet čím prv.
VÝMENU NEROBÍM, nežiadajte o ňu!
Prosím dohodnúť si podmienky vopred, aby sa mi nestalo, že kúpená vec vám nepadne a naliehate na jej vrátenie (skutočne nepríjemná skúsenosť so 'zolkoj'). Veci späť neberiem!

Poštovné - podľa taríf SP + 0,30-0,50 balné (aj obálky niečo stoja, bal. materiál, lep.pásky).
Iban pre úhrady - SK33 8360 5207 0042 0232 4757.

*Prosím maminky, ktoré nemajú seriózny záujem o kúpu, aby mi nepísali, predídeme tým zbytočný nedorozumeniam a prípadným konfliktom.
Kvôli zlým skúsenostiam chcem poprosiť, aby ste žiadali premerať vecičky len v prípade vážneho záujmu, keď si chcete upresniť nejaký rozmer. Veci zodpovedajú uvedenej veľkosti a popisu.
PROSIM MAMINKY, KTORE SI VECI NECHAVAJU PREMERAT, PREJAVILI ZAUJEM, ABY MALI TOLKO UCTY A NAPISALI, KED VEC NESEDI, NECHCU, PREMYSLELI SI TO, HOCICO...PATRI SA TO, LEBO TIEZ MA TO STOJI CAS. V PRIPADE IGNORACIE VYNIMOCNE PISEM HODNOTENIE. DAKUJEM ZA POCHOPENIE!*

Vždy sa usilujem o vašu spokojnosť (pozri moje hodnotenia) a preto, ak by náhodou nebolo niečo podľa vašich predstáv alebo ste našli skrytú vadu, určite vás neodbijem, ale budem sa snažiť o vyriešenie problému.
Zobraz celé podmienky
Hračka šteniatka puppy, 1 kus,
Hračka šteniatka puppy, 1 kus,
Hračka šteniatka puppy, 1 kus,
Hračka šteniatka puppy, 1 kus,
Hračka šteniatka puppy, 1 kus,