Použitý tovar
Ulož - uložené 4×

Manželské a rodinné šachy lásky - magnetické

- prípadne v ponuke aj rodinné šachy lásky
- magnetické na chladničku, alebo kamkoľvek, kde bude magnet držať

Manželské šachy lásky
Stante sa majstrami manželského šachu!
- oživte svoj vzťah a obohaťte ho o nové impulzy. Vráťte do Vásho vzťahu romantiku. Manželské šachy lásky Vám to umožnia. Každý týždeň splňte jednu milú pozornosť, o ktorú požiada Váš muž/ Vaša žena posunutím figúrky kráľa/kráľovny na príslúšné políčko.

Rodinné šachy lásky
Prehlbte svoje vzťahy v rodine pomocou rodinných šachov lásky. POlíčka šachovnice sú rozdelené na pocity a priania. Vyberte si figúrku a jej umiestnením na dané políčko zdeľte ostatným členom rodiny, ako sa cítite alebo čo si prajete.

Super darček, odporúčam ;-)
- využité málo, žiadne poškodenie
Aktualizovaný pred 2 dňami
309 zobrazení od 16. máj 2019
27 €
Ďakujem za Vaše nazretie do mojej ponuky.
Mám tu veci niektoré úplne nové (objednané a nesadla veľkosť, alebo bezhlavo kupené a vôbec neoblečené) ale i samozrejme nosené. Pri nových veciach je zväčša pevná cena a tie nevymieňam, inač sa výmene nebránim, ak ma niečo zaujme. Mám síce veci dosť, potrebujem sa ich zbaviť, ale nemám problém si ich aj obmeniť.
Veci do 5 € nepremeriavam ....
V prípade otázok, záujmu, sa pýtajte. Posielam veci po prevode na účet, na poštu chodím raz za týždeň, niekedy sa podarí dvakrát.
Poštovné podľa taríf Slovenskej pošty; účtujem si aj balné 0,10 €- 0,35 € (záleží od veľkosti obálky) ...hlavne pri väčších zásielkách (záleží aj od tovaru, čo posielam, či obálku použiť treba, inač balné neúčtujem) - používam samolepiace veľké obálky (tiež si ich musím kúpiť).
Na cene sa v mnohých prípadoch dá dohodnúť, potrebujem šatník rapídne pretriediť a preriediť; zbaviť sa zbytočne vecí, ktoré vôbec nenosím a iným možno poslúžia ;-)
Ponukam aj avon kozmetiku, prípadne mám aj veľa veci nových so štítkom.... v pripade zaujmu kontaktujte ma.

Som ochotná pomerať, pofotiť a zodpovedať na všetky Vaše otázky.... ale buďte aj vy natoľko slušní, keď už aj ja si dám tu námahu a venujem svoj čas, že aspoň odpoviete mám alebo nemám záujem....
Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie :-)
Zobraz celé podmienky
Manželské a rodinné šachy lásky - magnetické,
Manželské a rodinné šachy lásky - magnetické,
Manželské a rodinné šachy lásky - magnetické,