Inzerát je exspirovaný.
Ulož - uložené 2×

Shrek2 - Bav sa a maľuj

Predám počítačovú hru Shrek - Bav sa a maľuj. Môžete tvoriť jedinečné plagáty, pozvánky, visačky na dvere, masky, záložky a mnoho ďalších vecí, ktoré si môžete vytlačiť. V hre sú všetky obľúbené postavy z filmu Shrek a obrovské množstvo oficiálnych obrázkov. Vytvorte si svoje osobné papierenské potreby s motívom Shreka! S pomocou súpravy na párty si môžete pripraviť štýlovú oslavu. S tvorbou, vymýšľaním a vymaľovávaním si užijete nespočetné množstvo hodín zábavy.

▪ Systém: Windows 95/ME/2000/NT4/XP/Vista/7
▪ Minimálne požiadavky: P500, 32MB RAM, 16x rýchlostná CD-ROM. Funguje na všetkých grafických a zvukových kartách kompatibilných s Windows, a s aktuálnymi ovládačmi.
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
464 zobrazení od 15. feb 2014
7 €3 €
Oznam od predajcu: nevymieňam, len predávam 😉
katty99    Košice - Staré Mesto
• Milé mamičky, som rada, že ste nazreli do môjho bazárika.
• Tovar posielam nasledujúci pracovný deň po prijatí peniažkov (na platbu čakám tri dni). Poštovné účtujem k cene podľa aktuálnych taríf Slovenskej pošty a balné 0,10€.
• Posielam doporučene, obyčajne iba na vyžiadanie – zodpovednosť preberáte vy. Pri balíku na poštu uveďte aj tel. číslo alebo e-mail.
• Po zlých skúsenostiach, na dobierku neposielam (iba registrovaným užívateľom s kladnými hodnoteniami).
• Ak mi neodpovedáte do 48 hodín, tovar automaticky posúvam ďalej. Pri serióznom záujme prijímam aj rezervácie. Nemám záujem o výmenu.
• Tovar späť neberiem, v prípade otázok pri kúpe mi napíšte, rada vám odpoviem. Po nákupe ďakujem za hodnotenia.
Zobraz celé podmienky
Shrek2 - bav sa a maľuj,