Použitý tovar
Ulož - uložené 1×

Drevena formula

Drevena formula s panacikom, dobre sa drzi v ruke. Jemne tukance, inak bez poskodeni, stav na foto.
Aktualizovaný včera
3 zobrazenia od 15. nov 2021
7 €
senta_sofia    Hlohovec
Dobrý deň, ahojte, som rada, že Vás moja ponuka zaujala.

Predávam veci po mojich deťoch, ktoré boli oblečené len pár krát, niektoré sú nové alebo ako nové. Obnosené veci vyhadzujem alebo darovávam, ale tým menej noseným chcem dať ešte šancu... Stav vecí uvádzam a snažím sa zachytiť aj na foto. Väčšina dievčenského oblečenia nemá štítky, dcéra ich nezniesla, preto veľkosť odhadujem a je potrebné sa riadiť rozmermi, ktoré sú na fotkách. Ak som si ja mohla dať námahu pofotiť oblečenie, očakávam, že si veci rovnako premeriate a nebudete následne reklamovať zlú veľkosť.

Ceny sú uvedené bez poštovného. Ak by bola cena s poštovným, výslovne to uvediem. Výška poštovného sa riadi aktuálnym cenníkom Slovenskej pošty, a.s., dostupným na stránke cennik.posta.sk, v závislosti od hmotnosti tovaru a druhu zásielky. Výber nechávam na Vás, na dobierku však neposielam.

Po zlých skúsenostiach realizujem osobný odber len výnimočne, a to pri objemných veciach.

Veci odosielam až po pripísaní peňazí na účet, ktorého číslo Vám zašlem po potvrdení objednávky. Pri priamom vklade na účet v banke je potrebné pripočítať k cene veci 0,50 Eur, čo zodpovedá poplatku, ktorý si banka účtuje. Na poštu nechodím každý deň, ak Vám vec súri, prosím uviesť to vyslovene do objednávky.

Po prejavení záujmu inzerát pozastavujem, ak však nereagujete na správy alebo nezaplatíte, inzerát znovu aktivujem pre ďalších záujemcov. Na platbu čakám 3 pracovné dni.

Veci nemám problém zobrať späť, nie však z dôvodu, že nesedí veľkosť, pretože väčsinu vecí predávam premeraných. Vraciam však len hodnotu vecí, nie poštovné a vec zasielate späť na Vaše náklady.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, sme ľudia, máme dar reči, tak sa ho snažme využiť :-)

Po doručení očakávam spätnú väzbu, aby som vedela, že zásielka bola doručená v poriadku.

Ďakujem za prečítanie mojich podmienok a ich rešpektovanie.
Zobraz celé podmienky
Drevena formula,
Drevena formula,
Drevena formula,