Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 2×

Gormiti 3. Návrat Mugora

Gormiti 3. Návrat Mugora, Práh, 2011, tvrdá väzba 60 strán, 400 g, 18 x 21 cm, Jeden obrázok je vyfarbený, český jazyk - 2,90 €
Aktualizovaný pred 1 týždňom
9 zobrazení od 10. feb 2020
2,90 €
Oznam od predajcu: Priestory, v ktorých pracujeme s vašími objednávkami, pravidelne dezinfikujeme Germicídnym žiaričom nepriamo vyžarujúcim
1alzbetka1    Michalovce
Vítam vás vo svojom bazáriku.
Väčšina ponúkaného tovaru sú knihy rôznych žánrov. Uvarte si dobrú kávičku alebo čajík, pohodlne sa usaďte a vyberajte. Alebo si iba prezrite moju ponuku. Na každú vašu odpoviem, na rezervácii sa viem dohodnúť. Inak tovar po dopyte rezervujem 2 dni. Po dohode na výslednej cene a zaslaní IBANu, čakám na platbu 3 dni, potom tovar uvoľňujem. Tovar nevymieňam.
Ceny sú uvádzané bez poštovného. Poštovné účtujem podľa taríf SP, balné nemám. Pri nákupe nad 40 € platím poštovné ja. Zasielam po platbe vopred ale aj na dobierku, rozdiel je v poštovnom. Po poslednom zvýšení cien pošty to je - 1,10 €. K dobierke je nutné aj vaše telefónne číslo.
Vopred vyplatený tovar odosielam do 2-3 pracovných dní – u nás totiž pošta nie je – najčastejšie v pondelok, stredu a piatok. Ak potrebujete súrne, napíšte mi to.
Pekný deň želám aj tým, ktorý nevedia pochopiť, že niekto niečo nevie
Zobraz celé podmienky
Gormiti 3. návrat mugora,
Gormiti 3. návrat mugora,
Gormiti 3. návrat mugora,
Gormiti 3. návrat mugora,