Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 4×

Garnier micelárna voda 3v1, citlivá pleť

Micelárna voda 3V1 - CITLIVÁ PLEŤ

Typ pleti -citlivá
Objem- 400 ml
Hmotnosť- 450 g
Pre citlivú pleť
Odstraňuje make-up + čistí + upokojuje
Bez oplachovania
Tvár a oči
Tolerantné zloženie
400 ml = 200 použití
Dermatologicky a oftalmologicky testované

Micelárna voda predstavuje veľmi jednoduchý spôsob odlíčenia, odstránenie nečistôt a upokojenie celej tváre (tvár, oči, pery) jedným ťahom bez oplachovania. Obsahuje micely, ktoré pritiahnu nečistoty ako magnet a bez trenia odstraňujú nečistoty a make-up.

Výsledok: Perfektne vyčistená a upokojená pleť. Bez parfumácie.
Dátum spotreby- Neotvorené, spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia.
Aktualizovaný včera
273 zobrazení od 30. nov 2017
6,69 €6 €
irwin    Prievidza
Srdečne Vás vítam. Všetko o tovare informujem , ak neodpisujem je nejaká príčina na odmlku , poprosím strpenie. Budem rada ak tieto veci ešte poslúžia ďalej a nie sú naviac finančne náročné ako nový kus. Som názoru že tovar príliš poškodený takého rázu ktorý sa už nedá opraviť/oprať nepatrí do bazáru ale do koša... CENY sú uvedené Bez poštovného . Poskytujem najnižšie poštovné a platíte ho Pošte, nie mne! (Cenník nájdete podľa taríf SP.) POZNÁMKA - Jeden tovar do 3 eur !!! NEPOSIELAM

DODACIE PODMIENKY-
1/osobný odber pri ktorom viete čo kupujete, tak neváhajte kontaktovať známych pre možné stretnutie, v prípade veľkého záujmu veci podržím.
2/ Slovenskou poštou Doporučený list , DOBIERKA a to 1 alebo 2 triedou (rozdiel v centoch). Tovar predávam iba serióznym záujemcom. V prípade záujmu máte k dispozícií na výber akýkoľvek darček aký si vyberiete zadarmo (viz. fotky inzerátov ) ktorý nájdete v mojom bazári, je malý takže na váhe obvykle nezaváži.

Ponúkam Zachovalý, Čistý, Voňavý a Značkový tovar a pokiaľ sa niekomu nepáči môže si ísť kúpiť Nový tovar za Plnú Cenu do kamenných alebo internetových obchodov a tam platiť za poštovné aj 10 eur....

Dôležité !!! : BUDEM RADA AK SA K SEBE BUDEME SPRÁVAŤ PEKNE A S ÚCTOU . Dopredu upozorňujem špekulantky ak nechcete SERIÓZNE nakupovať VYHNITE SA MI... Mám veľa známych takže ak zistím že dotyčná začne akokoľvek ,,špekulovať " Komunikáciu dám pod právny dohľad, verejne ju všade nahlásim a ak ma začne osočovať dám ju právne šetriť a ponesie za svoje správanie dôsledky !
Prajem Vám Príjemné nakupovanie :) a Obojstrannú spokojnosť.
Zobraz celé podmienky
Garnier micelárna voda 3v1, citlivá pleť,
Garnier micelárna voda 3v1, citlivá pleť,
Garnier micelárna voda 3v1, citlivá pleť,
Garnier micelárna voda 3v1, citlivá pleť,