Inzerát je exspirovaný.
Použitý tovar
Ulož - uložené 2×

Čelenka na kozmetiku

Čelenka na vlasy pri použitá masky, ružová. zachovalá. Veľmi pevná, elastická.
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
137 zobrazení od 22. feb 2017
4 €3,90 €
irwin    Prievidza
Srdečne Vás vítam. Všetko o tovare informujem , ak neodpisujem je nejaká príčina na odmlku , poprosím strpenie. Budem rada ak tieto veci ešte poslúžia ďalej a nie sú naviac finančne náročné ako nový kus. Som názoru že tovar príliš poškodený takého rázu ktorý sa už nedá opraviť/oprať nepatrí do bazáru ale do koša... CENY sú uvedené Bez poštovného . Poskytujem najnižšie poštovné a platíte ho Pošte, nie mne! (Cenník nájdete podľa taríf SP.) POZNÁMKA - Jeden tovar do 3 eur !!! NEPOSIELAM

DODACIE PODMIENKY-
1/osobný odber pri ktorom viete čo kupujete, tak neváhajte kontaktovať známych pre možné stretnutie, v prípade veľkého záujmu veci podržím.
2/ Slovenskou poštou Doporučený list , DOBIERKA a to 1 alebo 2 triedou (rozdiel v centoch). Tovar predávam iba serióznym záujemcom. V prípade záujmu máte k dispozícií na výber akýkoľvek darček aký si vyberiete zadarmo (viz. fotky inzerátov ) ktorý nájdete v mojom bazári, je malý takže na váhe obvykle nezaváži.

Ponúkam Zachovalý, Čistý, Voňavý a Značkový tovar a pokiaľ sa niekomu nepáči môže si ísť kúpiť Nový tovar za Plnú Cenu do kamenných alebo internetových obchodov a tam platiť za poštovné aj 10 eur....

Dôležité !!! : BUDEM RADA AK SA K SEBE BUDEME SPRÁVAŤ PEKNE A S ÚCTOU . Dopredu upozorňujem špekulantky ak nechcete SERIÓZNE nakupovať VYHNITE SA MI... Mám veľa známych takže ak zistím že dotyčná začne akokoľvek ,,špekulovať " Komunikáciu dám pod právny dohľad, verejne ju všade nahlásim a ak ma začne osočovať dám ju právne šetriť a ponesie za svoje správanie dôsledky !
Prajem Vám Príjemné nakupovanie :) a Obojstrannú spokojnosť.
Zobraz celé podmienky
Čelenka na kozmetiku,
Čelenka na kozmetiku,
Čelenka na kozmetiku,