Svetrík s kapucňou veľmi dobrý stav

Svetrík je v dobrom stave, pekná tmavomodrá farba. Foťák farbu skresluje. Výrobcom udavana veľkosť 122/128. Celková dĺžka 48, šírka 39 cm, dĺžka rukáva od konca po krk 51 cm.
Aktualizovaný pred 5 dňami
2 zobrazenia od 30. nov 2021
2,50 €
kape    Bratislava - Nové Mesto
"Ak sa Vam dlhsie nehlasim, urcite som mimo dosahu internetoveho pripojenia, akonahle to bude mozne, hned Vam odpoviem."


Milé nakupujúce,

som veľmi rada, že ste zavítali do môjho bazárika.

O VYMENU ZAUJEM NEMAM, JE TOHO VELA CO DOMA MAME DALSIE VECI NEPOTREBUJEM AK POTREBUJEM TAK VTEDY HLADAM A KUPIM SI .

Stav predávaných vecí sa snažím maximálne popísať, ak nie je popis dostačujúci rada zodpoviem na Vaše otázky, premeriam čo je ešte potrebné.
Veci zasielam po pripísaní peňazí na účet. Na dobierku som ochotná poslať len záujemcom, ktorý majú viacero kladných hodnotení, záujemcom bez hodnotenia a neregistrovaným na dobierku po zlých skúsenostiach neposielam. Poštovné si účtujem podľa taríf SP,a.s. a výber poštovného ponechávam na kupujúceho, ktorý za vybraný spôsob doručenia preberá zodpovednosť (v prípade "obyčajného poštovného").

Záujemcom, ktorý prejavia vážny záujem, prípadne si tovar nechajú rezervovať a potom sa neozvú už viacej, píšem negatívne hodnotenie za neserióznosť, keďže sa to tu na koníkovi začalo takto "množiť" :-(

Prajem Vam prijemny den.
Zobraz celé podmienky
Svetrík s kapucňou veľmi dobrý stav, pepperts,122
Svetrík s kapucňou veľmi dobrý stav, pepperts,122
Svetrík s kapucňou veľmi dobrý stav, pepperts,122
Svetrík s kapucňou veľmi dobrý stav, pepperts,122