Mikina HONDA

Veľmi príjemná, teplá. Kvalitná. Pár krát oblečená
Je to Veľkosť S ale je taka užšia, obtiahnutejšia, tesnejšia. Možno na XS by bola voľnejšia. Dôvod predaja je, že mám radšej voľnejšie mikiny inak je super
❗️❗️30€ už aj s poštovným ❗️❗️
Aktualizovaný pred 5 dňami
1 zobrazenie od 20. jún 2026
30 €
avatar
monikaa_032    Čadca
Ahojte, posúvam ďalej veci, ktoré nemajú využitie u mňa alebo predávam handmade vyšívané mikiny, ozdoby na kočík a podobne. Viem vyšiť na želanie rôzne mena, vzory, písmená. V prípade záujmu viem pre inšpiráciu poslať fotky výrobkov, ktoré už majú svojho nositeľa ale viem vyrobiť podobne.
Na dobierku neposielam nakoľko sa mi viac krát vrátili neprevzate balíky z iných platforiem..
Dohode sa nebránim 🙂
Zobraz celé podmienky
Mikina honda, s
Mikina honda, s
Mikina honda, s
Mikina honda, s
Mikina honda, s
Mikina honda, s
Mikina honda, s
Mikina honda, s
Mikina honda, s
Mikina honda, s